Director of Department Artūrs Bērziņš,
phone 67219601, e-mail: arturs.berzins@iem.gov.lv

Finanšu politikas un metodoloģijas nodaļa

Head of Division Alda Strode,
phone 67219602, e-mail: alda.strode@iem.gov.lv
 
Senior Desk Officer Tatjana Černova,
phone 67219608, e-mail: tatjana.cernova@iem.gov.lv

Senior Desk Officer Aiga Gulbe,
phone 67219607, e-mail: aiga.gulbe@iem.gov.lv
 
Senior Desk Officer Agita Leitāne,
phone 67219621, e-mail: agita.leitane@iem.gov.lv

Budžeta nodaļa

Head of Division Ilga Verčina,
phone 67219603, e-mail: ilga.vercina@iem.gov.lv

Senior Desk Officer Ilze Veidenberga,
phone 67219609, e-mail: ilze.veidenberga@iem.gov.lv

Senior Desk Officer Līga Lecinska,
e-mail: liga.lecinska@iem.gov.lv

Senior Desk Officer Iveta Bunere,
phone 67219610, e-mail: iveta.bunere@iem.gov.lv

Senior Desk Officer Genoveva Jansone,
phone 67219422, e-mail: genoveva.jansone@iem.gov.lv

Projektu kontroles nodaļa

Head of Division Larisa Tumaņana,
phone 67219190, e-mail: larisa.tumanana@iem.gov.lv

Senior Desk Officer Ainārs Ozoliņš,
phone 67219192, e-mail: ainars.ozolins@iem.gov.lv

Senior Desk Officer Ilanta Balcere,
phone 67219416, e-mail: ilanta.balcere@iem.gov.lv

Head Accountancy Division

Head of Division Ludmila Gailīte,
phone 67219613, e-mail: ludmila.gailite@iem.gov.lv

Head Accountant Irēna Eiduka,
phone 67219614, e-mail: irena.eiduka@iem.gov.lv

Head Accountant Renāte Klipsone,
phone 67219620, e-mail: renate.klipsone@iem.gov.lv

Accountant Nadežda Kuzņecova,
phone 67219629, e-mail: nadezda.kuznecova@iem.gov.lv

Head Accountant Irina Pentjuhova,
phone 67219615, e-mail: irina.pentjuhova@iem.gov.lv

Head Accountant Marga Ozola,
phone 67219250, e-mail: marga.ozola@iem.gov.lv

Head Accountant Irēna Šēla,
phone 67219379, e-mail: irena.sela@iem.gov.lv


Back