L.Mūrniece: sekmīgi iesākto sadarbību ar Latvijas Pašvaldību savienību turpināsim

18.03.2010

Šāda veida sarunas ir nepieciešamas un vērtīgas, jo daudzi jautājumi Iekšlietu ministrijai, tās pakļautībā esošajiem dienestiem un pašvaldībām ir kopīgi risināmi un tikai savstarpēja sadarbība var nodrošināt rezultātu, tā pēc šodienas tikšanās atzina iekšlietu ministre Linda Mūrniece un Latvijas Pašvaldību savienības pārstāvji.


„Esmu gandarīta, ka šāda veida sarunas šodien notika, jo, kopīgi identificējot problemātiskos jautājumus un vienojoties par iespējamiem risinājumiem, mēs varam uzlabot kopējo situāciju savās atbildības jomās,” uzsver iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Šodien tikšanās vairāk bija veltīta, lai pārrunātu iespējamo rīcību un tās koordināciju plūdu gadījumā. Īpaši tika uzsvērts, ka krīzes situācijā izšķirošs būs tas, cik rūpīgi pašvaldības ir veikušas preventīvos pasākumus plūdu novēršanā, kā arī valsts un pašvaldību institūciju spēja operatīvi, saskaņoti un savstarpēji koordinēti rīkoties.

Plānots tālāk turpināt sadarbību un rīkot šāda veida sarunas arī par citiem ar kārtības un drošības nodrošināšanu saistītiem jautājumiem. „Šādas sarunas turpināsim un jau šodien vienojāmies, ka maijā rīkosim nākamo tikšanos, lai pārrunātu jautājumus un problēmas, kas skar meža ugunsgrēku dzēšanu un preventīvo pasākumu īstenošanu,” informēja iekšlietu ministre L.Mūrniece.

 
Sagatavoja:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363, Mob.tālr.: 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ