150 iekšlietu sistēmas darbinieki Lielajā talkā sakops Ķīšezera krastu

23.04.2010

24.aprīlī 150 iekšlietu sistēmas darbinieki piedalīsies „Iekšlietu sistēmas Lielajā talkā”. Talkas laikā tiks sakopta Ķīšezera, kā arī tajā ietekošā kanāla, krastmala, kas robežojas ar Valsts policijas koledžu, Ezermalas ielā 8.„Sakopšanas darbi jāsāk ar mūsu tuvāko teritoriju, tāpēc šogad talkot nolēmām Valsts policijas koledžas tuvākajā apkārtnē. Talka ir iespēja visiem pabūt kopā neformālā atmosfērā un paveikt labus darbus. Plecu pie pleca kopā strādās gan topošie policisti, gan tagadējā dienestu un ministrijas vadība, manuprāt, ar to šādi pasākumi ir nenovērtējami,” pauž iekšlietu ministre L.Mūrniece.

„Mēs varējām, gribam un varēsim. Dzīvosim un strādāsim tīrā vidē”, uzsver A.Evardsons.

Talkas atklāšana plānota plkst. 9.00 Valsts policijas koledžas laukumā, ar svinīgu iekšlietu ministres L.Mūrnieces un VP koledžas direktora A.Evardsona uzrunu, kā arī talkas dalībnieku instruktāžu.

Talkas laikā plānots savākt krastmalā esošos atkritumus un sagrābt pērnās lapas, lai, iestājoties siltam laikam, gan koledžas studenti, gan apkārtējie iedzīvotāji var droši atpūsties sakopta Ķīšezera krastos.

Talkā kopīgi strādās esošā un iepriekšējā Iekšlietu ministrijas, dienestu un iestāžu vadība, Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts robežsardzes darbinieki un Valsts policijas koledžas studenti.


Sagatavoja:
Mareks Matisons
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
Pārvaldes vecākais referents
Tālr.: 67219213, Mob.tālr.: 28698184
mareks.matisons@iem.gov.lv
www.iem.gov.lv; twitter.com/IeM_gov_lv   


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ