L.Mūrniece tiksies ar policistiem, kas dosies uz Afganistānu

03.06.2010

4.jūnijā, plkst. 12.00, iekšlietu ministre Linda Mūrniece tiksies ar diviem Valsts policijas darbiniekiem, kuri dosies uz Eiropas Savienības policijas misiju Afganistānā EUPOL AFGHANISTAN, lai pārrunātu misijas uzdevumus un darbinieku gatavību tai.


„Tas, ka mēs nosūtam uz konfliktu skartajiem reģioniem savus pārstāvjus, liecina par to, ka Latvijas policisti jau ir starptautiski atzīti un pieprasīti profesionāļi, kas spēj veikt sarežģītus uzdevumus, darboties sev neierastos apstākļos un sniegt savas zināšanas citiem. Puišiem es novēlu veiksmīgu un drošu misiju,” pauž iekšlietu ministre L. Mūrniece.

Misijas ietvaros policisti strādās par kriminālizmeklēšanas departamenta padomniekiem.

Uz Afganistānu dosies Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes Narkotiku apkarošanas biroja 2.nodaļas vecākais inspektors majors Reinis Janevics un Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektors kapteinis Pāvels Trifanovs. Misija ilgs no 2010.gada 1.jūnija līdz 2011.gada 31.maijam.

Tikšanās notiks Iekšlietu ministrijas telpās, Čiekurkalna 1.līnijā 1.


Mareks Matisons

Iekšlietu ministrijas Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
Pārvaldes vecākais referents
Tālr.: 67219213
mareks.matisons@iem.gov.lv
www.iem.gov.lv;
twitter.com/IeM_gov_lv; www.draugiem.lv/IeM-gov-lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

1 komentārs

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ