Iedzīvotāji aicināti izteikt viedokli par „Narkotisko un psihotropo vielu un to atkarības izplatības ierobežošanas un kontroles pamatnostādnēm 2010.–2016”

14.07.2010

Iekšlietu ministrija (IeM) izstrādā Narkotisko un psihotropo vielu un to atkarības izplatības ierobežošanas un kontroles pamatnostādnes 2010.–2016.gadam (Pamatnostādnes) un aicina sabiedrību līdzdarboties šī dokumenta sagatavošanas procesā.


Pamatnostādņu izstrādes mērķi ir samazināt nelegālo narkotiku lietošanas akceptējamību sabiedrībā, nelegālo narkotiku lietošanas nodarīto kaitējumu sabiedrībai un nelegālo narkotiku pieejamību. 

Iedzīvotāji un nevalstiskās organizācijas var līdzdarboties, piedaloties publiskajā apspriešanā līdz 2010.gada 30.jūlijam, iepazīstoties ar Pamatnostādņu projektu un sniedzot savu viedokli un priekšlikumus tam izveidotajā anketā. Pamatnostādņu informatīvā daļa lejupielādējama no IeM mājas lapā http://iem.gov.lv/lat/sadarbiba_ar_nvo/publiskas_apspriesanas/ un anketa atrodama http://iem.gov.lv/lat/sadarbiba_ar_nvo/anketa/?doc=18624

Par sabiedrisko apspriešanu atbildīgā amatpersona ir IeM Nozares politikas departamenta Politikas ieviešanas nodaļas vadītājs Jānis Bekmanis.


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ