Iekšlietu ministre pārrunās kontrabandas apkarošanu Jelgavas tirgū

17.08.2010

Rīt, 18.augustā, iekšlietu ministre Linda Mūrniece un Valsts policijas priekšnieks Valdis Voins Jelgavā tiksies ar Latvijas Tirgu savienības valdes priekšsēdētāju un Jelgavas domes deputātu Daini Liepiņu, lai pārrunātu cīņas ar nelegālā alkohola un cigarešu tirdzniecību Jelgavas tirgū norisi un rezultātus.


„2010. gada martā valstī tika uzsākta aktīva cīņa pret alkohola un cigarešu kontrabandu. Kontrabandu ir svarīgi apkarot jau uz valsts robežas, ko sekmīgi īsteno Valsts robežsardzes pārstāvji, tomēr daļa kontrabandas preču tomēr nonāk valstī un tiek realizēta tirgos. Tāpēc Valsts policija ir uzsākusi aktīvu sadarbību ar Latvijas Tirgu savienību, lai kopīgiem spēkiem izskaustu kontrabandas preču izplatīšanu tirgos,” uzsver iekšlietu ministre L.Mūrniece.

Kā norāda iekšlietu ministre, vizītes mērķis ir klātienē pārliecināties par Valsts policijas un tirgus vadības sadarbības rezultātiem un pasākumiem, kas īstenoti, lai izskaustu kontrabandas preču izplatīšanu tirgū. Amatpersonas pārrunās Valsts policijas un tirgus vadības sadarbību sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanā tirgus teritorijā un tās apkaimē, izvērtējot, kā notiek cīņa ar zagļiem, negodīgiem tirgotājiem un krāpniekiem.

Vakar, 16.augustā, ministru prezidents Valdis Dombrovskis, iekšlietu ministre Linda Mūrniece un atbildīgie dienesti pārrunāja aktualitātes kontrabandas apkarošanas jomā un secināja, ka situācija kontrabandas apkarošanā ir jūtami uzlabojusies. Tomēr darbs ir jāturpina, pievēršot uzmanību nelegālās tirdzniecības un kontrabandas novēršanai, pastiprināti kontrolējot nelegālās produkcijas tirdzniecības vietas un valsts zaļo robežu.

 

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ