Atbalsta Iekšlietu ministrijas Veselības un sociālo lietu valsts aģentūras reorganizāciju

06.09.2010

Ministru kabineta komiteja (MKK) šodien, 6.septembrī, konceptuāli atbalstījusi iekšlietu ministra pārraudzībā esošās Iekšlietu ministrijas (IeM) veselības un sociālo lietu valsts aģentūras reorganizāciju par IeM pārraudzībā esošas tiešās pārvaldes iestādi Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centru. Reorganizācijas mērķis ir pilnveidot valsts pārvaldes institucionālo sistēmu un nodrošināt tās darbības efektivitāti. MK rīkojuma projekts paredz reorganizāciju veikt līdz 2010.gada 1.oktobrim.


Pēc reorganizācijas Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs(Centrs) nodrošinās IeM sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm un personu, kuras vēlas iestāties dienestā IeM sistēmas iestādēs vai Ieslodzījuma vietu pārvaldē, dienesta pienākumu izpildei atbilstoša veselības stāvokļa, psiholoģisko īpašību un fiziskās sagatavotības kontroli un atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam nodrošinās amatpersonām veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanu.

Līdzās tam Centrs sniegs sociālo jomu regulējošos normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas, veicinās IeM sistēmas iestāžu amatpersonu fizisko sagatavotību un amatpersonu spējas īstenot valsts nacionālās drošības un iekšlietu politikas pasākumus, kā arī atbalstīs atsevišķus sporta veidus IeM sistēmas iestādēs pēc Latvijas Nacionālās sporta padomes ieteikuma.

Saskaņā ar MK rīkojuma projektu Iekšlietu ministrei ir jāizveido aģentūras reorganizācijas komisija.

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ