Par maksu varēs izmantot Valsts robežsardzes helikopterus

07.10.2010

Šodien, 7. oktobrī Valsts sekretāru sanāksmē izsludināts noteikumu projekts par Valsts robežsardzes sniegto maksas pakalpojumu cenrādi.


Šie noteikumi ļaus Valsts robežsardzei sniegt maksas pakalpojumus, kas ir saistīti ar Valsts robežsardzes gaisa kuģu un kuģošanas līdzekļu izmantošanu publiskajos pasākumos, kārtības un drošības nodrošināšanai, personu un mantu transportēšanai.

Valsts robežsardzes rīcībā ir trīs helikopteri, kā arī tiek nodarbināti vairāki augsti kvalificēti gaisa kuģu tehniskās apkopes mehāniķi. Šo speciālistu teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas, papildus to izmantošanai Valsts robežsardzes tiešo funkciju un uzdevumu izpildei, tiks izmantotas arī maksas pakalpojumu sniegšanā – helikopteru tehniskās apkopes darbu veikšanā.

Šobrīd Valsts robežsardze nav tiesīga sniegt pakalpojums, kas saistīti ar Valsts robežsardzes gaisa kuģu un kuģošanas līdzekļu izmantošanu, kā arī helikopteru tehniskās apkopes darbu veikšanu, līdz ar to ir nepieciešams veikt grozījumus Ministru kabineta 2009.gada 18.augusta noteikumos Nr.945 “Noteikumi par Valsts robežsardzes sniegto maksas pakalpojumu cenrādi”, papildinot Valsts robežsardzes sniegto maksas pakalpojumu sarakstu un apstiprinot cenrādi par šo pakalpojumu sniegšanu.


Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ