Iekšlietu ministrijas darbiniekiem Ēnu dienā sekos 13 ēnas

15.02.2011

Trešdien, 16. februāri Iekšlietu ministrijā notiks Ēnu diena, kas visā pasaulē ir populārs, izglītojošs pasākums jauniešu karjeras izvēles veicināšanai. Turpinot tradīcijas, Iekšlietu ministrija Ēnu dienā piedalās jau vienpadsmito gadu un sniedz iespēju jauniešiem sekot līdzi ministrijas darba ikdienai.


„Es priecājos, ka skolēni arī šogad ir izvēlējušies ielūkoties Iekšlietu ministrijas darba ikdienā. Ceru, ka katram no viņiem šīs dienas iespaidi paplašinās redzesloku un palīdzēs savas nākamās profesijas izvēlē,” norāda iekšlietu ministre Linda Mūrniece, kura pati šogad Ēnu dienā nepiedalās, jo atrodas atvaļinājumā.

Šogad Ēnu dienā Iekšlietu ministrijā ieradīsies skolēni no Ogres, Salaspils, Jelgavas un Rīgas, kā arī Baldones novada Sociālo pakalpojumu centra (SPC) „Mercendarbe”.

Skolēni „ēnos” Iekšlietu ministrijas parlamentāro sekretāru Ivaru Bandoni, Juridiskā departamenta direktoru Mārtiņu Rāznu, Nozares politikas departamenta direktoru Dimitriju Trofimovu, Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības departamenta direktori Tiju Rinmani, Finanšu vadības departamenta direktoru Artūru Bērziņu un Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāju Guntu Skrebeli.

Dienas gaitā skolēni tiks iepazīstināti ar Iekšlietu ministrijas administratīvo kompleksu un tajā izvietotajām iestādēm, kā arī, sekojot saviem „ēnu devējiem”, ielūkosies ministrijas ikdienas darbā.

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ