Latvija sniedz atbalstu kinoloģijas jomā Gruzijai un Moldovai

26.09.2017

Otrdien, 26.septembrī, Ministru kabinets (MK) izdeva rīkojumus “Par valsts kustamās mantas nodošanu bez atlīdzības Gruzijai un Moldovas Republikai” un “Par valsts kustamās mantas nodošanu bez atlīdzības Gruzijai” , lai sniegtu atbalstu minētajām valstīm kinoloģijas jomas reorganizācijā un attīstīšanā.


Līdz ar to Iekšlietu ministrijai ir atļauts nodot bez atlīdzības Gruzijai un Moldovas Republikai projekta “Kinoloģijas dienestu kapacitātes attīstīšana robežapsardzības iestādēs Moldovā un Gruzijā” ietvaros iegādātos suņus un suņu apmācības inventāru. Kopumā projekta ietvaros tika iegādāti septiņi suņi, kā arī to uzturēšanai un apmācībām nepieciešamais inventārs.

Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumiem Moldovas Republikas Iekšlietu ministrijas Robežpolicijas departamentam tiks nodoti divi Vācu aitu suņa šķirnes suņi un suņu apmācības inventārs 2 441,25 eiro apmērā.

Savukārt Gruzijas Iekšlietu ministrijas Robežpolicijai tiks nodoti divi Vācu aitu suņa šķirnes suņi, viens Beļģu aitu suņa šķirnes suns un suņu apmācības inventārs 2164,28 eiro apmērā, kā arī  Gruzijas Iekšlietu ministrijas Patruļpolicijas departamentam bez atlīdzības tiks nodots viens Vācu aitu suņa šķirnes suns, viens Beļģu aitu suņa šķirnes suns un suņu apmācības inventārs 1021,27 eiro vērtībā.

Sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363 Mob:29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ