Iekšlietu ministrijas vadība godinās 1991.gada barikāžu dalībniekus

18.01.2019

Svētdien, 20.janvārī, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs un iekšlietu dienestu vadība piedalīsies 1991.gada barikāžu atcerei veltītajos pasākumos, kā arī tiksies ar barikāžu dalībniekiem.


20.janvārī plkst. 9.30 Iekšlietu ministrijas vadība un iekšlietu dienestu vadītāji noliks ziedus barikāžu laikā bojā gājušo atdusas vietās II Meža kapos pie A.Slapiņa, E.Riekstiņa, S.Konoņenko, J.Podnieka un G.Zvaigznes atdusas vietām.

Savukārt plkst.12.00 iekšlietu nozares amatpersonas piedalīsies ziedu nolikšanā pie Brīvības pieminekļa, pie kritušo piemiņas vietām Bastejkalnā, kā arī pie bijušās Iekšlietu ministrijas ēkas, kur izvietota piemiņas plāksne 1991.gada barikāžu laikā bojā gājušajiem ministrijas darbiniekiem.
Savukārt plkst.13.00 ministrs R.Kozlovskis 1991.gada barikāžu muzejā tiksies ar barikāžu dalībniekiem, barikāžu laikā pret Iekšlietu ministriju vērstajā bruņotajā uzbrukumā cietušajiem darbiniekiem, kā arī bojā gājušo milicijas darbinieku S.Konoņenko un V.Gomanoviča ģimenes locekļiem.

Jāatgādina, ka 1991.gada barikāžu laikā dzīvību zaudēja divi Iekšlietu ministrijas darbinieki un ievainojumus guva vairāki Bauskas milicijas darbinieki, kuri apsargāja Iekšlietu ministriju. Cieņā pret šiem cilvēkiem Iekšlietu ministrija ik gadu rīko un piedalās piemiņas pasākumos.

Sagatavoja:

Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Komunikācijas nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
Mob.: 29494943
E-pasts: gunta.skrebele@iem.gov.lv


Atpakaļ