Iekšlietu ministrijā notiks preses konference par bērnu drošību un fināls konkursam “Esi drošs – neesi pārdrošs”

Ceturtdien, 16.maijā plkst. 12.00 Iekšlietu ministrijā notiks preses konference, kas veltīta aktuālajiem bērnu drošības jautājumiem. Preses konference notiks Iekšlietu ministrijas un sadarbības partneru organizētā izglītojošā konkursa “Esi drošs – neesi pārdrošs” ietvaros.


Preses konferencē piedalīsies un par aktuālo situāciju bērnu drošības jomā informēs amatpersonas no Iekšlietu ministrijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts policijas, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, VAS “Latvijas dzelzceļš”, A/S „Latvijas Gāze”, A/S „Sadales tīkls”.

Vienlaikus šajā dienā konkursa “Esi drošs – neesi pārdrošs” vairāk kā 100 skolēni sacentīsies par titulu “Visdrošākā klase – 2019” un balvā saņems iespēju apmeklēt Līvu Akvaparku. Jaunieši prezentēs sagatavotos drošības projektus un atbildēs uz dažādiem ar drošību un pareizu rīcību ārkārtas situācijās saistītiem jautājumiem.

Konkurss “Esi drošs – neesi pārdrošs” Latvijas skolu 7.-8. klašu skolēniem tiek organizēts ar mērķi nostiprināt skolēnu pamatzināšanas un veicināt viņu izpratni par drošību ikdienā un rīcību ārkārtas  situācijās.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus aicinām pieteikt savu dalību preses konferencē līdz 15.maijam, rakstot uz e-pastu: gunta.skrebele@iem.gov.lv

Sagatavoja: 
Gunta Skrebele 
Iekšlietu ministrijas
Komunikācijas nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363 Mob:29494943
E-pasts: 
gunta.skrebele@iem.gov.lv 

  

 

 

 


Atpakaļ