Informācija par drošības pasākumiem ASV prezidenta vizītes laikā

Lai īstenotu drošības pasākumus ASV prezidenta vizītes laikā Rīgā 2005. gada 6. un 7. maijā tiek paredzēti šādi cilvēku pārvietošanās un autotransporta kustības ierobežojumi


Lai īstenotu drošības pasākumus ASV prezidenta vizītes laikā Rīgā 2005. gada 6. un 7. maijā tiek paredzēti šādi cilvēku pārvietošanās un autotransporta kustības ierobežojumi

Drošības pasākumus Rīgā īstenos sekojošā teritorijā:

 

 

• Vecrīgā un tai blakus esošās teritorijās līdz 13. janvāra ielai,

viesnīcas Radisson SAS “Daugava” apkārtnē un Kuģu ielas posmā (iespējama drošības perimetra paplašināšana),

- pilsētas Centra rajona daļā starp Kr. Valdemāra un Kr. Barona un 13. janvāra ielām no Daugavas līdz , Dzirnavu ielai. (Skatīt pievienoto karti).

- uz Akmens un Vanšu tiltiem daļēji ierobežojot kustību atsevišķos laika posmos.

 

Visām valsts un pašvaldību iestādēm, kā arī privātajiem uzņēmumiem, kuri atrodas iepriekš minētajos rajonos un kuru darbiniekiem būs nepieciešams šajā laikā atrasties savās darba vietās, par to ir jāsniedz informācija Saeimas un Valsts prezidenta drošības dienestā, tālruņi: 9473027 vai 7389060, faksimils: 7368706. Turpat var saņemt papildus informāciju par iepriekšminētajiem ierobežojumiem.

 

Iedzīvotāji tiek lūgti izturēties ar sapratni un atbalstīt Valsts policijas un Saeimas un Valsts prezidenta drošības dienesta darbinieku lūgumu atļaut apskatīt mājokli vai dzīvesvietu, kas atrodas norādītajās drošības zonās.

 

Ņemot vērā, ka vēl joprojām tiek precizēti ar vizītes programmu un drošību saistītie jautājumi, sākotnējā informācija var tikt mainīta, par ko tiks sniegta papildus informācija.

 

Informācija tiks precizēta par Starptautiskās lidostas “Rīga” apmeklētāju nokļūšanas iespējām uz paredzētajiem lidojumiem un autotransporta kustību pa Jūrmalas šoseju.

 

Papildus informācijai lūdzam sazināties ar Jurģi Liepnieku Ministru prezidenta biroja vadītāju, Mob.tālr. 9225738.

 

Aivis Freidenfelds

MK preses sekretārs

7082922

9241016


Atpakaļ