Par Iekšlietu ministrijas Sporta svētkiem

Foto: PSAD

Lai popularizētu sportu un veselīgu dzīves veidu, no šī gada 17. līdz 18. jūnijam Kandavā, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā notika ikgadējie Iekšlietu ministrijas Sporta svētki.


Foto: PSAD

Lai popularizētu sportu un veselīgu dzīves veidu, no šī gada 17. līdz

 

Apkopojot iegūtos rezultātus dažādos sporta veidos, vislabākos panākumus Sporta svētkos savā grupā uzrādīja Valmieras un Kuldīgas rajona policijas pārvaldes, kā arī Daugavpils robežsardzes un apvienotā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komanda.

 

Turpinot jau pirms vairākiem gadiem iesākto tradīciju, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā notika arī tradicionālā Saeimas un Iekšlietu ministrijas vadības basketbola spēle, kurā pēc vairāku gadu neveiksmēm uzvarēja iekšlietu struktūru darbinieku komanda ar rezultātu 46:31.

 

Iekšlietu ministrijas komandā spēlēja Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks Raimonds Bluķis, iekšlietu ministra politiskais padomnieks Juris Radzevičs, Valsts policijas Rīgas galvenās policijas pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Valdis Voins, Valsts policijas Ceļu policijas biroja priekšnieks Edmunds Zivtiņš, Valsts policijas Autotransporta centrālās bāzes priekšnieks Andris Šteinerts, Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Starptautiskās sadarbības pārvaldes priekšnieks Artis Zīders, Valsts policijas Rīgas galvenās policijas pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Analīžu plānošanas un kontroles nodaļas galvenais speciālists Kaspars Alksnis un Iekšlietu ministrijas Juridiskā departamenta direktora vietnieks Dmitrijs Trofimovs, savukārt Saeimas komandu pārstāvēja deputāti Kārlis Strēlis (Jaunais laiks), Igors Aleksandrovs (Jaunais laiks), Māris Gulbis (Jaunie demokrāti), Mihails Pietkevičs (Tautas partija) un Vitālijs Orlovs (Tautas Saskaņas partija).

 

Šogad Kandavā savus spēkus fiziskajā izturībā pārbaudīja arī Igaunijas Republikas Idas pilsētas policijas prefektūras izlases komanda, kas guva pārliecinošu uzvaru minifutbolā, pārspējot visus pārējos dalībniekus.

 

Iekšlietu ministrs Ē.Jēkabsons un Valsts policijas priekšnieks J.Zaščirinskis ar Igaunijas Republikas Idas pilsētas policijas prefektūras izlases komandu.

Iekšlietu ministrs Ē.Jēkabsons un Valsts policijas priekšnieks J.Zaščirinskis ar Igaunijas Republikas Idas pilsētas policijas prefektūras izlases komandu.

 

Iekšlietu ministrijas Sporta svētku sākums meklējams 1988.gadā, kad Kandavā tika noorganizēts pirmais sporta un atpūtas pasākums, kurā varēja piedalīties ikviens iekšlietu sistēmas darbinieks. Kandava izvēlēta par pasākuma norises vietu, jo te bija gan sporta komplekss, baseins, stadions un šautuve, gan arī mežs, kur var celt telšu pilsētiņu.

 

Pirmo gadu laikā pasākumā piedalījās ap 200 līdz 300 darbinieku, kuru vaļasprieks bija tūrisms. Taču ar katru gadu to skaits pieauga. Pēdējos gados Sporta svētkos Kandavā piedalījās jau vairāk nekā divi tūkstoši dalībnieku no dažādiem dienestiem un rajoniem, kā arī vieskomandas no ārvalstīm.


Atpakaļ