Par Baltijas valstu iekšlietu ministru tikšanos

Iekšlietu ministrs Dzintars Jaundžeikars un Iekšlietu ministrijas (IeM) vadība šā gada 8. - 10. februārī piedalīsies Baltijas valstu iekšlietu ministru padomē Kuresārē, Igaunijā, lai pārrunātu triju valstu sadarbību iekšlietu jomā.


Iekšlietu ministrs Dzintars Jaundžeikars un Iekšlietu ministrijas (IeM) vadība šā gada 8. -

 

Plānots, ka ministri arī apmainīsies ar pieredzi jūras novērošanas sistēmu izmantošanā, pārrunās Eiropas Savienības tiesību aktu iestrādāšanu nacionālajā likumdošanā, kā arī apspriedīs vienošanos par pārrobežu policijas sadarbību starp Igauniju un Latviju un Latviju un Lietuvu. Paredzēts arī pārrunāt Iekšlietu komitejas darbību 2005.gadā.

 

Baltijas valstu iekšlietu ministru padomē Igaunijā piedalīsies arī IeM valsts sekretārs Aivars Straume, valsts sekretāra vietniece Ilze Pētersone, Eiropas lietu un starptautiskās sadarbības departamenta (ELSSD) direktore Tija Rinmane, ELSSD Šengenas novērtēšanas nodaļas vadītāja Liene Simsone, ELSSD Starptautiskās sadarbības nodaļas konsultants Aleksandrs Gromovs, kā arī Valsts policijas, Drošības policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji.

 

Pēdējo reizi Baltijas valstu iekšlietu ministru padome sanāca 2005.gada 25.novembrī Rīgā, lai pārrunātu gatavošanos dalībai Šengenas līgumorganizācijā, Šengenas finanšu programmas (Shengen Facility) līdzekļu apguvi un valstu trīspusējo sadarbību.


Atpakaļ