Apbalvo bērnu zīmējumu konkursa „Esmu drošs lielajā pasaulē” uzvarētājus

Ar rotaļām, izglītojošām atrakcijām un jaukām balvām šodien, 22.majā, Latvijas Ugunsdzēsības muzejā notika bērnu zīmējumu konkursa „Esmu drošs lielajā pasaulē” uzvarētāju svinīgā apbalvošana.
Triju pirmo vietu ieguvējus četrās vecuma grupās pagājušajā nedēļā spraigās debatēs izvēlējās konkursa komisija. Par uzvarētājiem atzīti:
Ar rotaļām, izglītojošām atrakcijām un jaukām balvām šodien, 22.majā, Latvijas Ugunsdzēsības muzejā notika bērnu zīmējumu konkursa „Esmu drošs lielajā pasaulē” uzvarētāju svinīgā apbalvošana.
Triju pirmo vietu ieguvējus četrās vecuma grupās pagājušajā nedēļā spraigās debatēs izvēlējās konkursa komisija. Par uzvarētājiem atzīti: Trīsgadnieku vecuma grupā:

1.vieta - Madara Kauliņa, Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde „Cielaviņa”;

2.vieta - Mārcis Pakalns, Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde „Dzilniņas”;

3.vieta – kolektīvais darbs - Maksims Zabeckis, Dana Ivanova, Jūlija Kuzminova, Rīgas 192.pirmsskolas izglītības iestāde

Četrgadnieku vecuma grupā:

1.vieta - Santa Ļakse – Timinska, Olaines pirmsskolas izglītības iestāde „Dzērvenīte”;

2.vieta - Deniss Mūrmanis, Rīgas 57. pirmsskolas izglītības iestāde;

3.vieta - Anastasija Traceviča, Rīgas 110. pirmsskolas izglītības iestāde

Piecgadnieku vecuma grupā:

1.vieta - Artjoms Aļimovs, Rīgas 97.pirmsskolas izglītības iestāde;

2.vieta – Edijs Ausējs, Olaines pirmsskolas izglītības iestāde „Dzērvenīte”;

3.vieta - Eduards Baranovs, Rīgas pirmsskolas vecuma bērnu apmācības centrs „Mazais Prātnieks”

Sešu - septiņu gadu vecuma grupā:

1.vieta - Akims Parahins, Rīgas 42. pirmsskolas izglītības iestāde;

2.vieta - Darja Afanasjeva, Salaspils bērnudārzs „Ritenītis”;

3.vieta - Madara Geka, Saulkrastu pirmsskolas izglītības iestāde „Rūķītis”.

Skatītāju simpātija

Kolektīvais darbs – Pēteris Rudzītis, Rūdis Romanovss, Krišjānis Kupčs, Artis Venckuss, Rolands Sērga, Elvīra Enģele, Raimonds Fjodorovs, Ķekavas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes „Ieviņa” 10.grupa.

Visi uzvarētāji saņēma interesantas balvas, ko sarūpējusi IeM un Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD). Četru pirmās vietas ieguvēju un skatītāju simpātijas bērnudārzos šonedēļ viesosies Latvijas Leļļu teātris ar izrādi „Jūties droši!”, kā arī bērnu iemīļotie Valsts policijas tēli Runcis Rūdis un Bebrs Bruno ar izglītojošām rotaļām. Savukārt septembrī, sākoties jaunajam mācību gadam, visi konkursā dalību ņēmušie bērnudārzi saņems atstarotājus.

Jau vēstīts, ka kopumā konkursā IeM saņēma 1073 zīmējumus no 70 bērnudārziem. Konkursa pirmajā kārtā konkursa komisija atlasīja 366 labākos darbus no četrām vecuma grupām, kurus no 27.aprīļa līdz 19.maijam varēja apskatīt Latvijas Ugunsdzēsības muzejā.

Zīmējumu konkurss notika akcijas „Mans bērns ir drošībā. Vai tavējais arī?” ietvaros. Konkursa mērķis ir rosināt bērnus radoši paust savu izpratni par sadzīves drošības jautājumiem, vienlaikus viņus arī izglītojot. Akciju un konkursu rīko IeM sadarbībā ar Valsts policiju, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Ceļu satiksmes drošības direkciju un sabiedrisko fondu „Gaismaszīme”.

Iekšlietu ministrija 2004.gada pavasarī jau rīkoja līdzīgu zīmējumu konkursu bērnudārzu audzēkņiem „Mans drošais ceļš uz mājām”. Toreiz konkursā piedalījās gandrīz 500 bērni no Rīgas rajona bērnudārziem, bet 5000 bērniem tika uzdāvināti atstarotāji.

Sagatavoja:
Preses un sabiedrisko attiecību departaments
tālrunis 7219213

fakss 7219030
e-pasts: presescentrs@iem.gov.lv

Atpakaļ