Par Iekšlietu ministra vizīti Aizkrauklē

Iekšlietu ministrs Ivars Godmanis un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes priekšnieks Vilnis Jēkabsons atklāja PMLP Aizkraukles rajona nodaļas klientu apkalpošanas zāli un iestādīja kokus Aizkrauklē Eiropas Savienības nedēļas ietvaros.
Iekšlietu ministrs Ivars Godmanis un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes priekšnieks Vilnis Jēkabsons atklāja PMLP Aizkraukles rajona nodaļas klientu apkalpošanas zāli un iestādīja kokus Aizkrauklē Eiropas Savienības nedēļas ietvaros.

Šodien, 3.maijā, iekšlietu ministrs Ivars Godmanis un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) priekšnieks Vilnis Jēkabsons atklāja PMLP Aizkraukles rajona nodaļas jaunās telpas un piedalījās akcijā „Zaļais vilnis” ES nedēļas ietvaros, iestādot tūjas Aizkrauklē.

PMLP priekšnieks V. Jēkabsons ir gandarīts, ka Aizkraukles rajona nodaļa jau ir 19. pēc kārtas, kurā tika ieviesta moderna un ērta klientu apkalpošanas sistēma. PMLP mērķis ir kļūt tikpat stiprai kā koks, atklājot klientu apkalpošanas zāles visās 32 teritoriālajās nodaļās. V. Jēkabsons atzina, ka gaišās un ērtās nodaļas telpas ir pielāgotas ikvienam klientam, arī apmeklētājiem ar kustību traucējumiem.

Iekšlietu ministrs uzsvēra klientu apkalpošanas zāļu izveidošanas nozīmi PMLP teritoriālajās nodaļās, jo līdz ar to ieviešanu tiek veidota mūsdienīga un kvalitatīva klientu apkalpošanas sistēma, kas atbilst Eiropas Savienības prasībām, lai veiksmīgi pievienotos Šengenas zonai.

Uz svinīgo nodaļas atklāšanu un simbolisko koku stādīšanu uzaicināto personu vidū bija Aizkraukles rajona padomes un novada domes darbinieki, kā arī citu sadarbības institūciju pārstāvji. Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Vilnis Plūme izteica pateicību par dāvanu Aizkrauklei - trīs tūjām, kas padarīs skaistāku un zaļojošāku pilsētu. Viņš pauda prieku, ka pirmo reizi Aizkrauklē tika iestādīti koki ar simbolisku nozīmi valsts iestāžu attīstībai un Eiropas nākotnei.

Kopš 2000. gada PMLP sāka ieviest jaunu klientu apkalpošanas sistēmu teritoriālajās nodaļās. Klientu apkalpošanas zāles jau ir izveidotas Talsos, Tukumā, Valmierā, Jēkabpilī, Madonā, Valkā, Liepājā, Rīgas Ziemeļu rajona, Latgales priekšpilsētas un Zemgales priekšpilsētas nodaļās, Jelgavā, Ventspilī, Limbažos, Alūksnē, Bauskā, Krāslavā, Cēsīs un Balvos. Tuvākajā laikā plānots atklāt klientu apkalpošanas zāli arī Rēzeknes pilsētas un rajona nodaļā.

Sīkāka informācija:

Agija Bračka
PMLP Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja p.i.
tlr.: 67219185; mob.tlr.: 28279870
agija.bracka@pmlp.gov.lv


Atpakaļ