Informācija par apmācību kursu „Stratēģiskā izlūkošanas analīze”


Apmācību seminārs piedāvā Latvijas analītiķiem no Drošības policijas, Militārā izlūkošanas un drošības dienesta, Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Satversmes aizsardzības biroja un Informācijas analīzes dienesta iepazīties ar informācijas tehnoloģiju instrumentiem, izmantojamiem pretterorisma pasākumos, stratēģiskās analīzes instrumentiem un analītisko procesu, tehnoloģijām, metodēm un procesiem terorisma un organizētās noziedzības apkarošanā, izmantojot situāciju modelēšanu, prezentācijas un komandas darbu.

Semināra atklāšanā uzrunu teica Drošības policijas priekšnieks J.Reiniks un piedalījās Iekšlietu ministrijas Krīzes vadības un mobilizācijas departamenta direktors K.Druvaskalns. Pirmās semināra dienas noslēgumā notika oficiālas vakariņas semināra dalībniekiem, kuras apmeklēja arī Šveices Konfederācijas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece V.E. Anne Boti (H.E. Anne Bauty).

Iekšlietu ministrija cer, ka semināram deleģētajiem Latvijas drošības iestāžu pārstāvjiem mācību seminārs būs informatīvs un noderīgs viņu turpmākajā profesionālajā darbībā, kā arī ceram uz turpmāku sadarbības attīstību ar Šveices Federālā Tehnoloģiju institūta Drošības studiju centru.


Atpakaļ