Iekšlietu ministrs apmeklēs Daugavpili

Iekšlietu ministrs Mareks Segliņš rīt, 13.martā, dosies vizītē uz Daugavpili, kur apmeklēs Iekšlietu ministrijas dienestu reģionālās struktūrvienības, kā arī tiksies ar Daugavpils pašvaldības pārstāvjiem.

Iekšlietu ministrs Mareks Segliņš rīt, 13.martā, dosies vizītē uz Daugavpili, kur apmeklēs Iekšlietu ministrijas dienestu reģionālās struktūrvienības, kā arī tiksies ar Daugavpils pašvaldības pārstāvjiem.

Ministrs viesosies arī Daugavpils 16.vidusskolā, kur kopš 2006.gada septembra tiek īstenota vispārējās vidējās izglītības profesionālā mazākumtautību programma, pēc kuras divu klašu skolēni tiek sagatavoti tālākai apmācībai policistu, robežsargu un ugunsdzēsēju profesijās.

Plkst.10.45 Daugavpils domē, Kr.Valdemāra ielā 1 ministrs tiksies ar Daugavpils pilsētas domes un Daugavpils rajona padomes vadību. Pēc tam plkst.11.30 plānota tikšanās ar plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem.

Plkst.11.50 ministrs apmeklēs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Daugavpils brigādi Rīgas ielā 1/3, kur tiksies ar darbiniekiem, bet  plkst.14.25 M.Segliņš viesosies Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldē A.Pumpura ielā 105 b.

Plkst.15.30 iekšlietu ministrs apmeklēs Daugavpils 16.vidusskolu, kur tiek īstenota īpaša mācību programma jauniešu sagatavošanai policista, robežsarga un ugunsdzēsēja profesijas apguvei. Programmu īsteno saskaņā ar Iekšlietu ministrijas un Daugavpils 16.vidusskolas 2006.gadā parakstīto vienošanos. Ministrs jauniešiem dāvinās sporta tērpus un Jāņa Vahera un Ilonas Bērziņas grāmatu par Latvijas policijas tapšanu „Lūzums. No milicijas līdz policijai”.

Plkst. 16.15. iekšlietu ministrs apmeklēs Daugavpils pilsētas un rajona policijas pārvaldi Vaļņu ielā 27, kur tiksies ar pārvaldes vadību un personālsastāvu, bet pēc tam plkst. 17.00 iepazīsies ar Daugavpils Cietokšņa kompleksu, kur ministram tiks prezentēts Daugavpils PRPP un Valsts policijas koledžas jauno telpu projekts, kā arī notiks preses konference par vizītes rezultātiem.


Sagatavoja:
Laura Karnīte
Iekšlietu ministrijas
Preses un sabiedrisko attiecību departamenta
Preses centra vadītāja
Tālr. 67219176
Mob.tālr.: 29165007
laura.karnite@iem.gov.lv


Atpakaļ