Noskaidroti Iekšlietu ministrijas Sporta spēļu uzvarētāji

Iekšlietu ministrijas sezonas noslēguma sporta spēlēs 6. un 7.jūnijā Valsts Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā pirmās vietas ieguvēju kausus savās grupās saņēma Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes, Liepājas pilsētas un rajona policijas pārvaldes, Iekšlietu īpašumu valsts aģentūras un Kuldīgas apvienotās policistu un ugunsdzēsēju komandas sportisti.

Iekšlietu ministrijas sezonas noslēguma sporta spēlēs 6. un 7.jūnijā Valsts Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā pirmās vietas ieguvēju kausus savās grupās saņēma Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes, Liepājas pilsētas un rajona policijas pārvaldes, Iekšlietu īpašumu valsts aģentūras un Kuldīgas apvienotās policistu un ugunsdzēsēju komandas sportisti.

Otrās vietas grupās izcīnīja Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes, Jēkabpils rajona policijas pārvaldes, Saldus rajona policijas pārvaldes un Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes komandas. Savukārt bronzas kausus saņēma Drošības policijas, Valsts policijas Centrālā aparāta, Talsu rajona policijas pārvaldes un valsts aģentūras „Materiālās rezerves” sportisti.
 
IeM Sporta spēlēs Kuldīgā šogad piedalījās aptuveni 900 sportisti no Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts robežsardzes, Drošības policijas, Rīgas pašvaldības policijas, Latvijas Policijas akadēmijas, Valsts policijas koledžas, valsts aģentūras “Materiālās rezerves”, Iekšlietu īpašumu valsts aģentūras un Iekšlietu ministrijas Informācijas centra. Sportisti sacentās minifutbolā, virves vilkšanā, strītbolā, volejbolā un kompleksajā stafetē.

Komandas uz Kandavu devās no Rīgas, Daugavpils, Liepājas, Jūrmalas, Aizkraukles, Jēkabpils, Gulbenes, Bauskas, Tukuma, Talsiem, Kuldīgas, Saldus, Dobeles, Ogres, Valmieras, Balviem un Saulkrastiem.

Jau vēstīts, ka iekšlietu ministrs Mareks Segliņš, ņemot vērā valsts kontrolieres Ingunas Sudrabas publiskos izteikumus 26.maija Latvijas Televīzijas raidījumā 100.pants, nolēma tradicionālo Iekšlietu ministrijas Sporta svētku vietā šogad Kandavā rīkot tikai sezonas noslēguma sporta sacensības, kas paredzētas Iekšlietu ministrijas Sporta sacensību kalendārajā plānā.

Līdz ar to no Iekšlietu ministrijas budžeta līdzekļiem tika segti tikai tie izdevumi, kas saistīti tieši ar sporta sacensību nodrošināšanu.

Tomēr, pateicoties Latvijas Apvienotās policistu arodbiedrības, Latvijas Neatkarīgās policistu arodbiedrības un Starptautiskās policijas asociācijas atbalstam, sporta spēļu laikā tomēr notika arī atpūtas un izklaides pasākumi un zaļumballe. Tāpat īpašās aktivitātēs un ekskursijās varēja piedalīties bērni un līdzjutēji.

IeM Sporta svētku sākums meklējams 1988.gadā, kad Kandavā tika organizēts pirmais sporta un atpūtas pasākums, kurā varēja piedalīties ikviens iekšlietu sistēmas darbinieks. Kandava izvēlēta par pasākuma norises vietu, jo te ir gan sporta komplekss, stadions un šautuve, gan arī mežs, kur var celt telšu pilsētiņu.

Pirmo gadu laikā pasākumā piedalījās ap 200 līdz 300 darbinieku, kuru vaļasprieks bija tūrisms. Taču ar katru gadu to skaits pieauga un pēdējos gados Sporta svētkos Kandavā piedalījās jau vairāk nekā divi tūkstoši dalībnieku no dažādiem dienestiem un rajoniem, kā arī viesu komandas no ārvalstīm.

2007.gadā sporta svētkos piedalījās 35 komandas no visiem lielākajiem IeM dienestiem. Komandas uz Kandavu devās no Bauskas, Cēsīm, Daugavpils, Dobeles, Gulbenes, Jelgavas, Jūrmalas, Kuldīgas, Liepājas, Ogres, Rīgas, Saldus, Talsiem, Tukuma un Valmieras rajona, kā arī viesi no Lietuvas.

Iekšlietu ministrijas Sporta spēlēm Kandavā šogad apritēja 20.gadadiena un tās notika deviņpadsmito reizi.

 Detalizēti rezultāti.
 
 

Sagatavoja:

Laura Karnīte
Iekšlietu ministrijas
Preses un sabiedrisko attiecību departamenta
Preses centra vadītāja
Tālr. 67219213
Mob.tālr.: 29165007
laura.karnite@iem.gov.lv
Čiekurkalna 1.līnija 1, k-2, Rīga. LV 1026

Atpakaļ