Policistiem un robežsargiem jauna šautuve

26.03.2009

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece, šodien, 26. martā, plkst. 13:00 atklās jaunuzbūvēto Iekšlietu ministrijas Veselības un sociālo lietu aģentūras šautuvi Klijānu ielā 4, Rīgā.


 

Šautuve izbūvēta ēkas pagrabā, kur kādreiz atradusies bumbu patvertne. Telpu projektēšanas un rekonstrukcijas darbi tika uzsākti 2008. gadā. Kopējās šautuves būvniecības izmaksas ir 326 068 lati.

Tagad šautuvē vienlaicīgi var šaut seši darbinieki, ir pieejami 6 stacionāri mērķi ar elektronisku trāpījumu reģistrēšanu un datorizētu šaušanas rezultātu apkopošanu, kā arī 6 automātiski pārvietojami mērķi, kas nodrošina šaušanas iespēju distancē no 10 līdz 25 metriem. Katra šāvēja šaušanas rezultāti var tikt atspoguļoti uz individuāla monitora ekrāna, kā arī izdrukāti grafiskā formātā.

Šautuve paredzēta Valsts policijas, Drošības policijas un Valsts robežsardzes darbinieku treniņnodarbībām un sacensībām. Jau no 27. marta ir sastādīts iekšlietu darbinieku šaušanas nodarbību grafiks. Atbildīgais par darbību jaunajā šautuvē ikdienā būs IeM Veselības un sociālo lietu aģentūras sporta instruktors Olimpiskais čempions, 11–kārtējs pasaules čempions un 9–kārtējs pasaules rekordists ložu šaušanā Afanasijs Kuzmins.

Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ