Iekšlietu ministre, samazinot budžetu, neskars uzturdevu un piemaksas

27.03.2009

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece šodien 27.martā, tiekoties ar ministrijas padotības iestāžu vadītājiem, paziņoja par savu lēmumu, kā tiks veikts iekšlietu struktūru budžeta samazinājums.


"Vēlos uzsvērt, ka mana izšķiršanās, meklējot iespējamo ietaupījumu avotus, neskars uzturdevas kompensācijas un piemaksas par dienesta pakāpēm Valsts policijā. Mana kā ministres politiskā atbildība ir aizstāvēt savu dienestu darbiniekus, kuri vistiešākajā veidā nodrošina iekšējo drošību mūsu valstī," sacīja Linda Mūrniece.
Iepriekš Iekšlietu ministrijas (IeM) vadība, kopā ar padotības iestāžu vadītājiem caurlūkoja iekšlietu sistēmas budžetu un šodien ministre iepazīstināja dienestu vadītājus ar savu konkrēto lēmumu.
Ministres Lindas Mūrnieces piedāvājums ir nesamazināt uzturdevas kompensāciju un piemaksas par speciālajām dienesta pakāpēm. Tā vietā iekšlietu sistēmas budžets tiks mazināts uz administratīvo tēriņu rēķina, tāpat tiks mazināti apsaimniekošanas un uzturēšanas izdevumi Iekšlietu ministrijas administratīvajam kompleksam Čiekurkalnā. Samazinājums paredzēts arī padotības iestāžu administratīvo izdevumu pozīcijām un samazinot IeM centrālajā aparātā strādājošo skaitu, kā arī atalgojumu atsevišķās pozīcijās.
 

Sagatavoja:
Mareks Matisons

Iekšlietu ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietnieks
Tālr.: 67219213, Mob.tālr.: 28698184, mareks.matisons@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ