Iekšlietu ministre iestājas pret jebkādiem Izdienas pensijas likuma grozījumiem

06.04.2009

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece šodien, 6.aprīlī, tiekoties ar Latvijas apvienotās policistu arodbiedrības pārstāvjiem, noliedza izskanējušās baumas par plāniem veikt izmaiņas likumā „Par izdienas pensijām Iekšlietu ministrijas sistēmas darbiniekiem ar speciālajām dienesta pakāpēm” un atzina, ka iestāsies pret jebkādiem grozījumiem attiecībā uz darbinieku pensionēšanās vecumu vai izdienas pensijas aprēķināšanas kārtību.


Izskanējušo informāciju, ka esot plānots paaugstināt minimālo vecumu izdienas pensijas saņemšanai, kā arī mainīt izdienas pensijas aprēķināšanas kārtību, ministre nosauca par nepamatotām baumām, jo šādus grozījumus neesot iecerējusi nedz Iekšlietu ministrija, nedz Tieslietu ministrija. „Man nav nekādas apstiprinošas informācijas šādām baumām un gribu uzsvērt, ka es noteikti iestāšos pret šādiem grozījumiem Izdienas pensijas likumā,” Apvienotās policistu arodbiedrības pārstāvjiem tikšanās laikā apliecināja L. Mūrniece.
 
Iekšlietu ministrijas
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr.: 67219363, Mob.tālr.: 26425373, dace.udre@iem.gov.lv
Čiekurkalna 1.līnija 1, k-2, Rīga. LV 1026

 

 

 

 

 

 

 


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ