Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra amatā apstiprināta Ilze Pētersone

19.05.2009

Šodien, 19.maijā valdības sēdē Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretāra amatā tika apstiprināta līdzšinējā  IeM valsts sekretāra vietniece Ilze Pētersone.

Ilze Pētersone jau no 1998.gada ieņem vadošus amatus iekšlietu sistēmā. Sākotnēji bija atbildīga par Eiropas savienības (ES) likumdošanas saskaņošanu iekšlietu jomā Latvijas iestāšanās procesā ES. Vēlāk I.Pētersone turpināja darbu kā atbildīgā par Latvijas pievienošanās procesu Šengenas telpai.


No 2005.gada I.Pētersone kļuva par IeM valsts sekretāra vietnieci un no 2007.gada decembra līdz šā gada martam pildīja bijušā Ministru prezidenta Ivara Godmaņa padomnieces pienākumus ES jautājumos.

Pēc valdības maiņas I.Pētersone atgriezās iekšlietu sistēmā, kur turpināja pildīt valsts sekretāra vietnieces pienākumus.

2008.gada 12.novembrī I.Pētersone apbalvota ar III šķiras Atzinības krustu, savukārt 2003.gada 10.jūnijā ar IeM Zelta goda zīmi.

Jau vēstīts, ka šā gada 13.maijā iekšlietu ministre Linda Mūrniece nolēma atbrīvot no amata IeM valsts sekretāru Aldi Lieljuksi, piedāvājot prorektora (zinātniskajos jautājumos) amatu Latvijas policijas akadēmijā, kuram A.Lieljuksis piekritis.

Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363, Mob.tālr.: 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ