Izlaidums Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā

22.05.2009

Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā 22.maijā plkst.12.00 saņems 1. līmeņa augstākās profesionālās izglītības diplomus 25 koledžas absolventi, kuri triju gadu laikā ir apguvuši ugunsdrošības un civilās aizsardzības tehniķa kvalifikāciju.


Kadeti, jau uzsākot studijas, nodod Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieka zvērestu, līdz ar to tiek pieņemti dienestā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā. Tādēļ var teikt, ka jaunie speciālisti nevis uzsāks, bet turpinās dienestu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta struktūrvienībās Rīgā, Jelgavā, Limbažos, Daugavpilī, Jēkabpilī, Preiļos, Balvos un citās VUGD brigādēs.

Šogad koledžu absolvē arī divas meitenes, kuras turpmāk strādās Rīgas reģiona pārvaldē un Operatīvās vadības pārvaldes Centrālajā sakaru punktā.

Studiju laikā kadeti apgūst gan teorētiskās zināšanas, gan arī daudz laika tiek atvēlēts praktiskajām nodarbībām. Kadeti piedalās arī ugunsgrēku dzēšanā un dažādu glābšanas darbu veikšanā.

 Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža dibināta 2002.gadā, kuras darbības mērķis ir sagatavot speciālistus darbam VUGD un citos ugunsdrošības, glābšanas un civilās aizsardzības dienestos un formējumos, kā arī iestādēs un komercsabiedrībās.

Sagatavoja:
Inga Vetere,
VUGD Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas priekšniece
Tālr.: 67075871, 26183300, e-pasts: inga.vetere@vugd.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ