Pateicas par piedalīšanos asinsdonoru akcijā

11.06.2009

Iekšlietu ministrija saņēmusi vēstuli no Valsts kancelejas, kurā pausta pateicība par ministrijas un tās padotības iestāžu darbinieku atsaucību un piedalīšanos asins ziedošanas akcijā „Palīdzi palīdzēt!”.


Kā atzīst viens no akcijas organizatoriem Valsts Asinsdonoru centrs, valsts pārvaldes asinsdonoru diena ir gada vērienīgākā un plašākā centralizēti organizētā akcija jau kopš tās rīkošanas pirmsākumiem – 2005.gada. Šogad akcijai pieteikušies aptuveni 350 dalībnieki, to skaitā arī pārstāvji no Iekšlietu ministrijas, Valsts robežsardzes, Drošības policijas, kā arī Valsts policijas un tās reģionālajām pārvaldēm Tukumā un Saldū.

„Esmu gandarīta, ka asins donoru skaits pieaug, jo tas liecina, ka ekonomiskās grūtības un saspringtais ikdienas darba ritms nav mazinājis valsts pārvaldē strādājošo atsaucību, līdzjūtību un gatavību palīdzēt,” vēstulē pauž Valsts kancelejas direktore Gunta Veismane.

Akciju „Palīdzi palīdzēt” šogad organizēja Valsts kanceleja sadarbībā ar veselības ministriju un Valsts Asinsdonoru centru.

Sagatavoja:
Andrejs Rjabcevs
Iekšlietu ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas
pārvaldes vecākais referents
tel.67219082, 26458928, andrejs.rjabcevs@iem.gov.lv
Čiekurkalna 1. līnija 1, k-2, Rīga, LV-1026


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ