Par valsts pilnvaroto uz Baltkrievijas robežas virza Artūru Tormani

11.06.2009

Sakarā ar izmaiņām Valsts robežsardzes personālsastāvā un plānotajām strukturālajām pārmaiņām, Iekšlietu ministrija šodien, 11.jūnijā, saskaņošanai Valsts sekretāru sanāksmē iesniegusi Ministru kabineta rīkojuma projektu, kas paredz par jauno Baltkrievijas robežas pilnvaroto iecelt pašreizējo Robežsardzes Jelgavas pārvaldes priekšnieku un Lietuvas robežas pilnvaroto Artūru Tormani.


Līdzšinējais pilnvarotais uz Baltkrievijas robežas Ēvalds Mekšs šobrīd ir atvaļināts no dienesta Valsts robežsardzē, līdz ar to izveidojusies situācija, ka nepieciešams noteikt jaunu amatpersonu. Turklāt, tā kā pēc Baltkrievijas valsts robežas demarkācijas dokumentu apstiprināšanas valdībā būtiski ir samazinājies Baltkrievijas robežas pilnvarotā darba apjoms, robežsardzē uzskata, ka šos pienākumus apvienošanas kārtībā ir iespējams uzticēt Latvijas Republikas pilnvarotam pārstāvim uz Lietuvas robežas Artūram Tormanim.

Līdz ar Valmieras pārvaldes likvidāciju, Valsts robežsardze sagatavotajā projektā rosina valdību noteikt arī jaunu vietnieku valsts pilnvarotajam pārstāvim uz Igaunijas robežas. Kā atbilstošākā kandidatūra šim amatam tiek minēts robežsardzes Valmieras pārvaldes priekšnieka vietnieks Varis Pētersons, kurš 1.jūlijā tiks iecelts par robežsardzes Rīgas pārvaldes Vidzemes I kategorijas dienesta priekšnieku. V.Pētersons pilnvarotā pārstāvja pienākumus uz Igaunijas robežas jau ir pildījis no 2000.gada līdz 2006.gadam.

Sagatavoja:
Andrejs Rjabcevs
Iekšlietu ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas
pārvaldes vecākais referents
tel.67219082, 26458928, andrejs.rjabcevs@iem.gov.lv
Čiekurkalna 1. līnija 1, k-2, Rīga, LV-1026


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ