Ministru prezidents viesojas Iekšlietu ministrijā

17.06.2009

Šodien, 17.jūnijā, Iekšlietu ministrijas (IeM) administratīvajā kompleksā viesojās Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.


Ministru prezidents piedalījās operatīvajā sanāksmē, kur tikās ar visu IeM dienestu vadītājiem un pēc tam devās aplūkot IeM administratīvajā kompleksā izvietotos objektus, tai skaitā, Valsts policijas un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes struktūrvienības..

Sanāksmes laikā V.Dombrovskis apliecināja, ka iekšlietu sistēma ir  valdības prioritāte, taču tas nenozīmē, ka tiek piešķirti vairāk finanšu līdzekļi, bet gan, ka IeM netiek prasīts samazināt budžetu vairāk kā tas tika prasīts līdz šim. Tāpat valdības vadītājs uzsvēra policijas nozīmīgo darbu sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanā, kas ir īpaši būtisks šā brīža ekonomiskajos apstākļos valstī.

Atzinīgus vārdus V.Dombrovskis veltīja arī iekšlietu ministrei Lindai Mūrniecei, kura ar milzīgu enerģiju ir spējusi ne tikai īstenot nopietnu reorganizāciju visā iekšlietu sistēmā, bet arī aizstāvēt dienestus, nepieļaujot mehānisku līdzekļu samazināšanu iekšlietu sistēmai.


Sagatavoja:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363, Mob.tālr.: 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ