Notiks iekšlietu sistēmas darbinieku konference

25.11.2009

Piektdien, 27.novembrī, pulksten 10:00 notiks iekšlietu sistēmas darbinieku konference, kurā pārrunās 2009.gadā paveikto, apspriedīs aktuālos iekšlietu sistēmas jautājumus un iezīmēs nākamā gada darbības principus. Tajā piedalīsies dienestu pārstāvji no visiem reģioniem, kā arī ministrijas un dienestu vadība.
„Šāds pasākums, kurā piedalās iekšlietu sistēmas darbinieki no visiem dienestiem un visas Latvijas tiek organizēts pirmo reizi. Šis mums ir bijis grūtu izaicinājumu gads, kurā sekmīgi veicām visaptverošu restrukturizāciju un samazinājām ministrijas izdevumus, tāpēc nolēmām laikā, kad tiks pieņemts nākamā gada budžets, visiem sapulcēties un pārrunāt, kas ir paveikts un kas šobrīd mūsu darbiniekiem ir aktuāls.” informē iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Konferences darba kārtībā paredzēti ministrijas un dienestu vadības ziņojumi par 2009.gadā paveikto un aktualitātēm katrā no dienestiem. Konferences dalībniekus uzrunās arī ģenerālis Aloizs Blonskis un par aktualitātēm Saeimā iekšlietu jomā informēs LR Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Juris Dalbiņš.

Tomēr lielākā konferences darba kārtības daļa veltīta tieši pašu iekšlietu sistēmas darbinieku ziņojumiem par trīs aktuālām tēmām. Tās ir - iekšlietu sistēmas restrukturizācijas ieguvumi, problēmas un zaudējumi, atalgojums un sociālās garantijas, kā arī tehniskais nodrošinājums un darba apstākļi iekšlietu sistēmas dienestos.

Novērtējot iepriekšējo iekšlietu ministru, valsts sekretāru un dienestu vadītāju ieguldījumu iekšlietu sistēmas veidošanā, viņi ir aicināti piedalīties konferencē kā goda viesi.

Konferencē aicināti piedalīties arī pa vienam pārstāvim no Neatkarīgās policistu arodbiedrības, Latvijas apvienotās policistu arodbiedrības un Latvijas sabiedrisko pakalpojumu un transporta darbinieku arodbiedrības.

Kopumā konferences dalībnieku skaits plānots ap 300 cilvēkiem.Sagatavoja:

Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
tel.67219363, 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ