Par kārtības nodrošināšanu 30.novembrī un 1.decembrī

01.12.2009

Vēlos izteikt pateicību visiem tiem policistiem un drošības dienestu darbiniekiem, kas 30.novembra un 1.decembra protesta akciju laikā nodrošināja sabiedrisko kārtību un drošību pilsētā. Pateicoties Jūsu apzinīgajam un profesionālajam darbam, protesta akcijas ir noritējušas mierīgi.

Vēlos arī paust savu gandarījumu par to, ka gan iekšlietu sistēmas dienesti, gan sabiedrība ir daudz mācījusies no 13.janvāra notikumiem. Esam izvērtējuši pieļautās kļūdas un veikuši nepieciešamos uzlabojumus dienestu darbībā, lai vakardienas un šodienas pasākumi noritētu mierīgi un bez masu nekārtībām. Tāpat sabiedrība ir sapratusi, ka bezjēdzīga demolēšana un sava niknuma izpaušana ar nelikumīgiem līdzekļiem nedod nekādu rezultātu. Cilvēki ir sapratuši, ka protestēšanai ir jānotiek likuma ietvaros.

Paldies par paveikto šajās divās dienās. Jūsu profesionalitāte un godprātība pildot savus dienesta pienākumus ir labs piemērs tam, kādam ir jābūt iekšlietu sistēmas darbiniekam, kuram uzticas sabiedrība.

Ar cieņu,
iekšlietu ministre 
Linda Mūrniece


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ