Par cigarešu kontrabandu aizturēti 3 Latvijas pilsoņi

02.12.2009

Naktī no 1. uz 2.decembri Kaplavas pagastā aptuveni 5 metri no valsts robežas Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes amatpersonas sadarbībā ar Aviācijas pārvaldes Apsardzes un speciālo uzdevumu nodaļu pārtrauca kontrabandas cigarešu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai. Procesuālo darbību fiksēšanai, dokumentēšanai un iesaistīto personu meklēšanā tika iesaistīti Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Krāslavas iecirkņa amatpersonas un Baltkrievijas robežsargi.

Par cigarešu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai organizētā grupā aizturēts 1960.gadā dzimušais Latvijas pilsonis, kā arī uz aizdomu pamata par atbalstu kontrabandas cigarešu pārvietošanā aizturētas divas Valsts robežsardzes amatpersonas.

Notikuma vietā aizturētas divas vieglās automašīnas Audi 80 un Renault Megane un izņemtas 15 500 paciņas cigarešu (310 000 cigaretes) „Magnat” ar Baltkrievijas akcīzes markām. Preces aptuvenā vērtība 7750 Ls.

Uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 190.panta ceturtās daļas.


Informāciju sagatavoja: Kristīne Pētersone,
Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Preses un sabiedrisko attiecību dienesta galvenā inspektore, tālrunis 67075739, 28364592, kristine.petersone@rs.gov.lv.


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ