Stiprinās sadarbību starp Latviju, Gruziju un Armēniju

08.12.2009

Šonedēļ, no 7. līdz 12.decembrim, iekšlietu ministre Linda Mūrniece piedalās Latvijas Valsts prezidenta Valda Zatlera un Lilitas Zatleres kundzes valsts vizītē Gruzijā un Armēnijas Republikā.


Valsts vizītes laikā, otrdien, 8.decembrī, Gruzijā iekšlietu ministrei plānota divpusējā tikšanās ar Gruzijas iekšlietu ministra vietnieci Eku Zguladzi. Pēc tikšanās plānots parakstīt Vienošanos starp Latvijas Iekšlietu ministriju un Gruzijas Iekšlietu ministriju par robežu sadarbību, ko no Latvijas puses parakstīs Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars un no Gruzijas puses Gruzijas robežpolicijas priekšnieks ģenerālmajors Zaza Gogava.

Savukārt ceturtdien, 10.decembrī, Armēnijā plānots parakstīt Latvijas Republikas valdības un Armēnijas Republikas valdības līgumu par sadarbību cīņā pret terorismu, organizēto noziedzību un nelegālu narkotisko vielu, psihotropo vielu un prekursoru apriti un citiem noziedzīgiem nodarījumiem. Līgumu no Latvijas puses parakstīs iekšlietu ministre Linda Mūrniece un no Armēnijas puses Armēnijas Republikas Policijas priekšnieks Aliks Sargsjans (Alik Sargsyan).

 
 

Sagatavoja:

Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
tel.67219363, 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ