Nodos policijai jaunas automašīnas

Iekšlietu ministrs Dzintars Jaundžeikars un Valsts policijas priekšnieks Jānis Zaščirinskis trešdien, 24.maijā, plkst. 11.00, Valsts policijas autobāzē, Vestienas ielā 4, piedalīsies jaunu automašīnu nodošanā, kas paredzētas Valsts policijas Kārtības policijas un Rīgas Galvenās policijas pārvaldes struktūrvienībām.
Iekšlietu ministrs Dzintars Jaundžeikars un Valsts policijas priekšnieks Jānis Zaščirinskis trešdien, 24.maijā, plkst. 11.00, Valsts policijas autobāzē, Vestienas ielā 4, piedalīsies jaunu automašīnu nodošanā, kas paredzētas Valsts policijas Kārtības policijas un Rīgas Galvenās policijas pārvaldes struktūrvienībām. Autotransports ir iegādāts par īpaši NATO samita vajadzībām atvēlētiem 2005.gada valsts budžeta līdzekļiem.

Pasākumā aicināti piedalīties arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji. Žurnālistus, kas nokļūšanai Autobāzē vēlas izmantot IeM transportu, lūdzam pieteikties IeM Preses un sabiedrisko attiecību departamentā (7219213, laura.karnite@iem.gov.lv) līdz šodienas, 23.maija, plkst. 15.30.

Transports uz pasākuma vietu aties no IeM, Raiņa bulvārī 6, plkst. 10.30.

26 jaunas vieglās automašīnas „Volvo S 60” saņems Valsts policijas Galvenās Kārtības policijas pārvaldes Sabiedriskās drošības pārvaldes 3.birojs (Ceļu policija), bet 24 – Rīgas Galvenā policijas pārvalde. Šo struktūrvienību līdz šim lietotie transportlīdzekļi – divus gadus vecas vieglās automašīnas – savukārt tiks nodotas reģionālajām policijas pārvaldēm.

Jaunās automašīnas ir aprīkotas ar moderniem radariem un GPRS sistēmu. Lai atvieglotu un efektivizētu policistu darbu, sistēma ir savienota ar vairākām datu bāzēm. Sistēma arī ļauj fiksēt transportlīdzekļa atrašanās vietu. Nākotnē plānots sistēmas iespējas izmantot vēl plašāk.

Ceļu policija saņems arī desmit jaunus motociklus „Suzuki”, savukārt speciālo uzdevumu vienība „Alfa” – desmit aprīkotus „Ford Transit” mikroautobusus.

Sagatavoja:

Laura Karnīte
Preses un sabiedrisko attiecību departamenta
Preses centra vadītāja
tālrunis 7219213
mob. Tālrunis: 9165007
fakss 7219030
e-pasts: presescentrs@iem.gov.lv


Atpakaļ