Pagarina robežsargu dalību misijā Moldovā un Ukrainā

Ministru Kabinets otrdien, 30. maijā pagarināja līdz 2006.gada 31.decembrim trīs Latvijas robežsargu dalību Eiropas Savienības robežu palīdzības misijā Moldovas Republikā un Ukrainā.
Ministru Kabinets otrdien, 30. maijā pagarināja līdz 2006.gada 31.decembrim trīs Latvijas robežsargu dalību Eiropas Savienības robežu palīdzības misijā Moldovas Republikā un Ukrainā. 2005.gada jūnijā Eiropas Padome vienojās par to, ka viens no palīdzības veidiem Moldovai tās centienos risināt problēmas Piedņestras reģionā būs Eiropas Savienības finansēta un īstenota robežu palīdzības misija uz Ukrainas – Moldovas robežas. Saskaņā ar Ministru kabineta 2005.gada 29.novembra rīkojumu pieci Latvijas robežsargi tika nosūtīti dalībai šajā misijā. Plānotais misijas ilgums bija līdz sešiem mēnešiem jeb līdz 2006.gada 21.maijam.
Saskaņā ar saņemto informāciju no Eiropas Komisijas, un ņemot vērā robežsargu izteikto vēlēšanos turpināt dalību misijā, bija nepieciešams pagarināt triju robežsargu dalības laiku misijā līdz 2006.gada 31.decembrim.

Atpakaļ