Notiks ikgadējie Iekšlietu ministrijas Sporta svētki

Rīt un parīt Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā notiks ikgadējie Iekšlietu ministrijas(IeM) Sporta svētki, lai popularizētu sportu un veselīgu dzīves veidu iekšlietu sistēmas darbinieku un viņu ģimenes locekļu vidū.
Rīt un parīt Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā notiks ikgadējie Iekšlietu ministrijas(IeM) Sporta svētki, lai popularizētu sportu un veselīgu dzīves veidu iekšlietu sistēmas darbinieku un viņu ģimenes locekļu vidū. IeM septiņpadsmito Sporta svētku atklāšana notiks piektdien, 9.jūnijā, plkst. 18.00 ar komandu parādes gājienu, tomēr jau no plkst. 13.00 līdz 17.00 iekšlietu struktūru darbinieki uzsāks komandu sacensības volejbolā, virves vilkšanā, strītbolā un minifutbolā.

Arī šogad Sporta svētku ietvaros notiks tradicionālā Saeimas un IeM vadības basketbola spēle, kuru varēs vērot no plkst. 20.10 līdz 21.10. IeM komandā spēlēs IeM valsts sekretāra vietnieks Raimonds Bluķis, Valsts policijas Rīgas pilsētas Galvenās policijas pārvaldes Kārtības policijas priekšnieks Valdis Voins, Valsts policijas Ceļu policijas priekšnieks Edmunds Zivtiņš, Valsts policijas Autotransporta centrālās bāzes priekšnieks Andris Šteinerts, Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Starptautiskās sadarbības pārvaldes priekšnieks Artis Zīders, IeM Veselības un sociālo lietu valsts aģentūras direktors Uģis Iskrovs, Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Administratīvās pārvaldes priekšnieks Gunārs Liepiņš un IeM Juridiskā departamenta direktora vietnieks Dmitrijs Trofimovs. Savukārt Saeimas komandu pārstāvēs Saeimas priekšsēdētāja Ingrīda Ūdre, deputāti Kārlis Strēlis (Jaunais laiks), Dzintars Ābiķis (Tautas partija), Juris Dalbiņš (Tautas partija), Mihails Pietkevičs (Tautas partija), Vitālijs Orlovs (Saskaņas centrs) un Aleksandrs Bartaševics (Saskaņas centrs).

Pirmā sporta diena iekšlietu struktūru darbiniekiem Kandavā noslēgsies ar zaļumballi, kurā spēlēs Guntis Skrastiņš ar grupu.

Sestdien, 10.jūnijā, no plkst. 9.00 līdz 15.00 turpināsies komandu sacensības, kas noslēgsies ar komplekso stafeti, kuras laikā komandām vajadzēs pārbaudīt savus spēkus skriešanā, šķēršļu pārvarēšanā, smaguma pārvietošanā un šautriņu mešanā.

IeM Sporta svētki noslēgsies plkst. 16.00 ar uzvarētāju apbalvošanu.

Sporta svētkos kopumā piedalīsies 31 komanda no visiem lielākajiem IeM dienestiem. Komandas uz Kandavu brauks no Bauskas, Daugavpils, Dobeles, Gulbenes, Jelgavas, Jūrmalas, Kuldīgas, Liepājas, Ogres, Rīgas, Saldus, Talsiem, Tukuma un Valmieras rajona. Šogad Kandavā savus spēkus fiziskajā izturībā arī pārbaudīs Klaipēdas policijas skolas pārstāvji no Lietuvas.

IeM Sporta svētku sākums meklējams 1988.gadā, kad Kandavā tika noorganizēts pirmais sporta un atpūtas pasākums, kurā varēja piedalīties ikviens iekšlietu sistēmas darbinieks. Kandava izvēlēta par pasākuma norises vietu, jo te ir gan sporta komplekss, stadions un šautuve, gan arī mežs, kur var celt telšu pilsētiņu.

Pirmo gadu laikā pasākumā piedalījās ap 200 līdz 300 darbinieku, kuru vaļasprieks bija tūrisms. Taču ar katru gadu to skaits pieauga. Pēdējos gados Sporta svētkos Kandavā piedalījās jau vairāk nekā divi tūkstoši dalībnieku no dažādiem dienestiem un rajoniem, kā arī vieskomandas no ārvalstīm.

Sagatavoja:

Dace Ekerte
Iekšlietu ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību departaments
tālrunis 7219213
mob. tālrunis 6809515
fakss 7219030
e-pasts: presescentrs@iem.gov.lv


Atpakaļ