Notiks ikgadējie Iekšlietu ministrijas Sporta svētki

Rīt un parīt Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā notiks ikgadējie Iekšlietu ministrijas (IeM) Sporta svētki, lai popularizētu sportu un veselīgu dzīves veidu iekšlietu sistēmas darbinieku un viņu ģimenes locekļu vidū.


Rīt un parīt Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā notiks ikgadējie Iekšlietu ministrijas (IeM) Sporta svētki, lai popularizētu sportu un veselīgu dzīves veidu iekšlietu sistēmas darbinieku un viņu ģimenes locekļu vidū.

IeM astoņpadsmito Sporta svētku atklāšana notiks piektdien, 8.jūnijā, plkst. 18.00 ar komandu parādes gājienu, tomēr jau no plkst. 13.00 līdz 17.00 iekšlietu struktūru darbinieki uzsāks komandu sacensības volejbolā, virves vilkšanā, strītbolā un minifutbolā.

Šogad Sporta svētku ietvaros notiks grupas “BET BET” koncerts un īpaša stafete Iekšlietu ministrijas vadībai un bijušajiem ministriem.

Pirmā sporta diena iekšlietu struktūru darbiniekiem Kandavā noslēgsies ar zaļumballi, kurā spēlēs grupa „Tutti Frutti”.

Sestdien, 10.jūnijā, no plkst. 9.00 līdz 15.00 turpināsies komandu sacensības, kas noslēgsies ar komplekso stafeti, kuras laikā komandām vajadzēs pārbaudīt savus spēkus skriešanā, šķēršļu pārvarēšanā, smaguma pārvietošanā un šautriņu mešanā.

IeM Sporta svētki noslēgsies plkst. 16.00 ar uzvarētāju apbalvošanu.

Sporta svētkos kopumā piedalīsies 35 komandas no visiem lielākajiem IeM dienestiem. Komandas uz Kandavu brauks no Bauskas, Cēsīm, Daugavpils, Dobeles, Gulbenes, Jelgavas, Jūrmalas, Kuldīgas, Liepājas, Ogres, Rīgas, Saldus, Talsiem, Tukuma un Valmieras rajona. Šogad Kandavā savus spēkus fiziskajā izturībā arī pārbaudīs arī pārstāvji no Lietuvas.

IeM Sporta svētku sākums meklējams 1988.gadā, kad Kandavā tika organizēts pirmais sporta un atpūtas pasākums, kurā varēja piedalīties ikviens iekšlietu sistēmas darbinieks. Kandava izvēlēta par pasākuma norises vietu, jo te ir gan sporta komplekss, stadions un šautuve, gan arī mežs, kur var celt telšu pilsētiņu.

Pirmo gadu laikā pasākumā piedalījās ap 200 līdz 300 darbinieku, kuru vaļasprieks bija tūrisms. Taču ar katru gadu to skaits pieauga. Pēdējos gados Sporta svētkos Kandavā piedalījās jau vairāk nekā divi tūkstoši dalībnieku no dažādiem dienestiem un rajoniem, kā arī viesu komandas no ārvalstīm.

Sagatavoja:

Laura Karnīte
Iekšlietu ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību departamenta direktora p.i.
tālrunis 7219213
mob. tālrunis 29165007
fakss 7219030
e-pasts: presescentrs@iem.gov.lv


Atpakaļ