Piešķir ģenerāļa pakāpi VUGD priekšnieka vietniekam

Ministru kabinets šodien, 24.jūlijā, piešķīra ģenerāļa pakāpi Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietniekam Jurijam Kisļakam.
Ministru kabinets šodien, 24.jūlijā, piešķīra ģenerāļa pakāpi Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietniekam Jurijam Kisļakam.

J.Kisļaks dienestu Iekšlietu ministrijas iestādēs uzsāka 1969.gada 1.oktobrī. Kopš 2005.gada 16.februāra viņš ir Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks. 1998.gada 16.novembrī J.Kisļakam piešķirta dienesta pakāpe „ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pulkvedis - inženieris”. Pulkveža dienesta pakāpē viņa izdiena ir vairāk nekā astoņi gadi.

J.Kisļaks 1985.gadā beidzis Maskavas Augstāko ugunsdzēsības inženieru skolu, bet 1993.gadā Latvijas Zinātņu akadēmijā ieguvis inženierzinātņu doktora zinātnisko grādu.
 
J.Kisļakam dienesta laikā nav piemēroti disciplinārsodi.

Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likums nosaka, ka ģenerāļa dienesta pakāpi piešķir Ministru kabinets amatpersonai pēc piecu gadu nodienēšanas pulkveža speciālajā dienesta pakāpē, ja iegūta atbilstoša akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība un ieņem amatu, kuram atbilst ģenerāļa speciālā dienesta pakāpe.
 
J.Kisļaks ir astoņpadsmitais ģenerālis Iekšlietu ministrijas sistēmā.


Sagatavoja:

Laura Karnīte
Iekšlietu ministrijas
Preses un sabiedrisko attiecību departamenta
Preses centra vadītāja
Tālr. 7219176
Mob.tālr.: 29165007
laura.karnite@iem.gov.lv


Atpakaļ