Baltijas valstu Iekšlietu ministriju vadība apmeklēs IeM jauno kompleksu

Attēls
Attēls
Rīt, 21.augustā plkst.11.00 iepazīšanās vizītē Iekšlietu ministrijas jaunajā administratīvo ēku kompleksā Čiekurkalna 1.līnijā 1 ieradīsies Baltijas valstu Iekšlietu ministriju vadība.
Rīt, 21.augustā plkst.11.00 iepazīšanās vizītē Iekšlietu ministrijas jaunajā administratīvo ēku kompleksā Čiekurkalna 1.līnijā 1 ieradīsies Baltijas valstu Iekšlietu ministriju vadība.

Kompleksu apmeklēs Lietuvas iekšlietu ministrs Regimants Čiupaila (Regimantas Čiupaila), Lietuvas Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Evalds Gustas (Evaldas Gustas) un Igaunijas Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Mārts Krafts (Märt Kraft).

Kaimiņvalstu amatpersonas tiksies ar Iekšlietu ministrijas valsts sekretāru Aivaru Straumi un IeM vadību, lai pārrunātu savstarpējās sadarbības jautājumus, kā arī uzklausītu informāciju par A.Straumes vizītes Gruzijā rezultātiem.

Mediju pārstāvjiem būs iespēja filmēt un fotografēt tikšanās sākumu. Interesentus lūdzam iepriekš pieteikties Preses un sabiedrisko attiecību departamentā (laura.karnite@iem.gov.lv, 67219213).

Vēlāk viesi dosies uz Valmieru, kur piedalīsies Baltijas valstu čempionāta ugunsdzēsības sportā atklāšanā.

Čempionāts noritēs Jāņa Daliņa stadionā no 21. līdz 22.augustam un tajā piedalīsies pasaules spēcīgākās komandas ugunsdzēsības sportā no Krievijas, Baltkrievijas un Ukrainas, kā arī Lietuvas, Latvijas un Igaunijas pieaugušo un jauniešu izlases.

Baltijas valstu komandu sacensības ugunsdzēsības sportā pirmo reizi notika Latvijā 1961.gadā. Tās kļuva par tradīciju, un tagad ik gadu tiek organizētas vienā no Baltijas valstīm. Čempionātu rīko Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Latvijas Ugunsdzēsības sporta federācija.


Sagatavoja:

Laura Karnīte
Iekšlietu ministrijas
Preses un sabiedrisko attiecību departamenta
Preses centra vadītāja
Tālr. 67219213
Mob.tālr.: 29165007
laura.karnite@iem.gov.lv
Čiekurkalna 1.līnija 1, k-2, Rīga. LV 1026

Atpakaļ