Par pārstāvju izvirzīšanu Latvijas - Maltas Apvienotajā komisijā

12.03.2009

Iekšlietu ministrija (IeM) šodien, 12.martā Valsts sekretāru sanāksmē, pieteica izskatīšanai rīkojuma projektu "Par pārstāvju pilnvarošanu Apvienotajā Komisijā saskaņā ar Latvijas Republikas valdības un Maltas valdības līgumu par sadarbību cīņā pret terorismu, nelegālu narkotisko vielu, psihotropo vielu un prekursoru apriti un organizēto noziedzību", ar kuru komisijā paredz deleģēt piecus atbildīgos speciālistus.


Par Latvijas puses darba grupu vadītāju plānots nozīmēt Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes Narkotiku apkarošanas biroja priekšnieks Kārli Dombrovski, par dalībniekiem - pa pārstāvim no Iekšlietu ministrijas, Drošības policijas, Valsts policijas un Valsts ieņēmuma dienesta.

Jau ziņots, ka 2008.gada 24.jūlijā Briselē parakstītais Latvijas Republikas un Maltas valdības līgums paredz abu valstu institūciju sadarbību noziedzības novēršanas jomā, īpašu uzmanību pievēršot cīņai pret organizēto noziedzību, nelegālu narkotisko vielu apriti un terorismu. Līgums dos juridisku pamatu un iespēju praktiski attīstīt abu valstu sadarbību un tiešus sakarus starp abu valstu tiesībaizsardzības iestādēm.

Dace Ūdre

Iekšlietu ministrijas
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja,
tel.67219363, 26425173, dace.udre@iem.gov.lv


Atpakaļ