Iekšlietu ministrija reorganizē aģentūras

06.01.2009

Optimizējot Iekšlietu ministrijas (IeM) padotības iestāžu struktūru no 1. janvāra savu darbību izbeigusi valsts aģentūra „Iekšlietu ministrijas sporta centrs”. IeM SC funkcijas turpmāk pārņem Iekšlietu ministrijas veselības un sociālo lietu valsts aģentūra. Optimizācija un apvienošana tika veikta, lai ilgtermiņā iegūtu budžeta līdzekļu ietaupījumu.


Ministru Kabinets šodien, 6. janvārī, atbalstīja Iekšlietu ministrijas (IeM) izstrādāto Ministru kabineta noteikumu projektu "Iekšlietu ministrijas veselības un sociālo lietu valsts aģentūras nolikums" un ar to saistītos dokumentus — "Grozījums Ministru kabineta 2003. gada 29. aprīļa noteikumos Nr. 240 "Iekšlietu ministrijas nolikums"" un "Noteikumi par Iekšlietu ministrijas veselības un sociālo lietu valsts aģentūras sniegto publisko maksas pakalpojumu cenrādi".

Jau ziņots, ka ar Ministru kabineta 2008. gada 27. novembra rīkojumu nr. 737 „Par valsts aģentūras “Iekšlietu ministrijas sporta centrs” reorganizāciju” tika nolemts veikt valsts aģentūras „Iekšlietu ministrijas sporta centrs” reorganizāciju, pievienojot to Iekšlietu ministrijas Veselības un sociālo lietu valsts aģentūrai (VSLVA). Reorganizācijas rezultātā darbinieku skaits  struktūrvienībā samazināts par trešdaļu (par 7 darbiniekiem).

Tuvāko mēnešu laikā iecerēts reorganizēt abas atlikušās IeM padotībā esošās aģentūras.

Sagatavoja:

Mareks Matisons
Iekšlietu ministrijas
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas Preses centra vadītājs
Tālr.: 67219213 Mob.tālr.: 28698184
mareks.matisons@iem.gov.lv
Čiekurkalna 1.līnija 1, k-2, Rīga. LV 1026


Atpakaļ