Pagarina formas tērpu, individuālo aizsardzības līdzekļu, ekipējuma un inventāra lietošanas ilgumu

10.02.2009

Ministru kabinets, šodien, 10.februārī izskatīja Iekšlietu ministrijas sagatavoto noteikumu projektu "Noteikumi par Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm formas tērpu un atšķirības zīmju aprakstu, speciālā apģērba, individuālo aizsardzības līdzekļu, ekipējuma un inventāra veidiem un to izsniegšanas normām", kas nosaka speciālā apģērba, individuālo aizsardzības līdzekļu, ekipējuma un inventāra lietošanas ilgumu.


Jaunais noteikumu projekts nemaina IeM sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm līdzšinējos formas tērpu un atšķirības zīmju aprakstus, kā arī speciālā apģērba, individuālo aizsardzības līdzekļu, ekipējuma un inventāra veidus, bet gan pagarina formas tērpu un atšķirības zīmju, speciālā apģērba, individuālo aizsardzības līdzekļu, ekipējuma un inventāra lietošanas ilgumu, kā arī precizē terminoloģiju.

Noteikumu 2.pielikums precizēts saskaņā ar likumu "Par valsts budžetu 2009.gadam", paredzot, ka budžeta taupības nolūkos 2009.gadā nebūs iespējams pilnā apmērā nodrošināt Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm ar formas tērpiem, atšķirības zīmēm, speciālo apģērbu, inventāru un individuālajiem aizsardzības līdzekļiem.

Līdz ar Dienesta gaitas likuma grozījuma spēkā stāšanos līdzšinējais regulējums (Ministru kabineta 2008. gada 30. jūnija noteikumi Nr. 478 "Noteikumi par Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm formas tērpu un atšķirības zīmju aprakstu, speciālā apģērba, individuālo aizsardzības līdzekļu, ekipējuma un inventāra veidiem un to izsniegšanas normām") bija zaudējis spēku.


Dace Ūdre
 
Iekšlietu ministrijas
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja,
tel.67219363, 26425173, dace.udre@iem.gov.lv


Atpakaļ