gerbonis Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrija

Jaunieši iepazīstas ar Iekšlietu ministrijas administratīvo kompleksu

17.02.2009

Šodien, 17.februārī, Iekšlietu ministrijā (IeM), atvērto durvju nedēļas ietvaros, viesosies vairāk nekā 60 jaunieši. Jauniešiem tiek organizēta ekskursija pa IeM administratīvo kompleksu, prezentēta IeM vēsture un attīstība, viņiem būs iespēja iepazīt arī Valsts policijas dežūrdaļas darbu, IeM Sakaru centru un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes klientu zāles ikdienu, kā arī aplūkot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vēstures ekspozīciju.


"Ministrijā vienmēr esam ar prieku sagaidījuši jauniešus - varbūt pašlaik tas ir pat būtiskāk nekā iepriekšējos gados - radīt skolēniem izpratni var valsts sektoru un jo sevišķi par iekšējās drošības jautājumiem", pasākumu komentē IeM valsts sekretārs Aivars Straume.

Ekskursijā pa Iekšlietu ministrijas administratīvo kompleksu pieteikušās Rīgas 68. vidusskolas, Rīgas 20. vidusskolas, Sēmes pamatskolas, kā arī astoņi individuālie skolēni.

Atvērto durvju nedēļu Rīgā un citās Latvijas lielākajās pilsētās rīko biedrība "Jauniešu konsultācijas" (JK), organizējot ekskursijas jauniešiem draudzīgākajos Latvijas uzņēmumos un Valsts iestādēs. Projekts tiek realizēts ar mērķi jauniešiem sniegt izpratni par darba tirgus perspektīvām un dot iespēju iepazīt nozares un uzņēmumus visā Latvijā.

Iekšlietu ministrijai jau izveidojusies laba sadarbība ar JK, pērn 26.septembrī organizējot jauniešu konferenci jauniešu interaktīvās dienas "Kārtība un drošība Latvijai - 90" ietvaros.

 

Mareks Matisons

Iekšlietu ministrijas
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietnieks,
tel.67219213, 28698184, mareks.matisons@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ