Par čempiona titula saglabāšanu apbalvos robežsardzes volejbolistus

28.04.2009

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece trešdien, 29.aprīlī, plkst.11 ministrijas administratīvajā kompleksā Čiekurkalna 1.līnijā 1 ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu apbalvos Valsts robežsardzes volejbola izlases komandu „Rīga/Lāse-Robežsardze”, kas jau ceturto gadu var lepoties ar Latvijas čempiona titulu.

Meistarkomanda šajā sezonā intensīvi piedalījusies dažāda mēroga sacensībās, un pārliecinošais sniegums gan visas sezonas garumā, gan Latvijas vīriešu volejbola čempionāta play-off finālsērijas pēdējā spēlē ar „Elvi/Kuldīga” komandu Valsts robežsardzes volejbola izlases volejbolistiem jau ceturto gadu pēc kārtas nodrošināja Latvijas čempionu zelta medaļas. Tāpat robežsargi pēc piecu gadu pārtraukuma šajā sezonā izcīnījuši uzvaru Latvijas kausa izcīņā, bet Schenker Līgas sacensībās Baltijas valstu atklātajā čempionātā „Rīga/Lāse-Robežsardze” vienīgā no visām 13 komandām izcīnīja tiesības piedalīties finālsacensībās un ieguva bronzas medaļas, parādot labāko sniegumu no visām Latvijas vienībām. Kopumā šajā sezonā robežsardzes volejbolisti aizvadījuši 52 oficiālās spēles, no kurām trīsdesmit ar citu valstu komandām no Krievijas, Somijas, Baltkrievijas, Igaunijas un Lietuvas.

Par šiem sasniegumiem gan paši izlases volejbolisti, gan arī treneri un citas ar komandas darbu saistītas personas saņems Iekšlietu ministrijas Goda rakstu.

Pasākuma laikā paredzētas mediju klātbūtnes iespējas. Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem lūdzam iepriekš pieteikties Iekšlietu ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā pa tālruni 67219082 vai e-pastu: andrejs.rjabcevs@iem.gov.lv.

Sagatavoja:
Andrejs Rjabcevs
Iekšlietu ministrijas Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas
pārvaldes vecākais referents
tel.67219082, andrejs.rjabcevs@iem.gov.lvKomentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ