gerbonis Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrija

Iekšlietu ministre apbalvo robežsardzes volejbolistus

29.04.2009

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece šodien, 29.aprīlī, ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu apbalvoja Valsts robežsardzes volejbola izlases komandu "Rīga/Lāse-Robežsardze", kas jau ceturto gadu var lepoties ar Latvijas čempiona titulu. Goda rakstus un pateicības komanda saņēma arī no Valsts robežsardzes priekšnieka pulkveža Normunda Garbara.


Tikšanās laikā ar sportistiem un citiem ar komandas darbu saistītiem cilvēkiem, ministre uzsvēra, ka ir ļoti gandarīta par puišu veikumu un atzina, ka ziņa par viņu izcīnīto uzvaru Latvijas čempionātā jau ceturto gadu pēc kārtas ir patīkama pārmaiņa pēc visām problēmām un sarežģījumiem, kas pēdējā laikā viņai kā Iekšlietu ministrei jārisina.

Savukārt biedrības "Rīga/Lāse-R" padomes loceklis Ivars Strautiņš sportistiem norādīja, ka viņiem ir pamatots iemesls būt lepniem par paveikto šajā sezonā un sasniegtajiem rezultātiem. "Ne policijai, ne robežsardzei nav vajadzīgi fiziski vāji attīstīti cilvēki, kas neko nevar izdarīt. Atcerieties, ka jūs esat tie, uz kuriem šobrīd ir pavērstas jauniešu acis un no kuriem nākamā paaudze mācās. Šiem vidusskolēniem, kas skatās spēles, jūs esat autoritātes sporta laukumā, tāpēc kaut biežāk būtu tādas reizes kā šodien, kad varat ar lepnumu balsī teikt vārdus "Gods kalpot Latvijai!"," volejbolistiem novēlēja I.Strautiņš.

Par sasniegtajiem augstajiem rezultātiem sportā un izcīnīto 1.vietu Latvijas čempionātā volejbolā ministre Linda Mūrniece ar Goda rakstu apbalvoja Valsts policijas kārtībnieku kaprāli Mārtiņu Pļaviņu, Valsts robežsardzes koledžas (VRK) inspektoru kaprāli Armandu Celitānu, VRK inspektoru ierindnieku Jāni Šmēdiņu, VRK inspektoru ierindnieku Denisu Petrovu, VRK inspektoru ierindnieku Aivaru Petruševicu, VRK inspektoru ierindnieku Andreju Zavorotniju, VRK koledžas ierindnieku Edgaru Zaiženiju, kā arī komandas spēlētājus Gunti Ataru, Ingaru Ivanovu un Jāni Vāveru.

Tāpat Goda rakstus ministre pasniedza ne tikai laukuma spēlētājiem, bet arī personām, kas volejbolistus trenējuši un citādi piedalījušies komandas darbā. Tos saņēma galvenais treneris Raimonds Vilde, trenera asistents majors Ainars Cīrulis, vecākais treneris Uģis Krastiņš, komandas ārsts Imants Ganuss, komandas menedžeris Ainārs Dakša, video operators Imants Beganskis, VRK Militārās un fiziskās sagatavošanas priekšmetu katedras Sporta un fiziskās sagatavošanas nodaļas lektors pulkvežleitnants Vladimirs Kloss, IeM Veselības un sociālo lietu valsts aģentūras direktora vietnieks Lauris Pavlovs, biedrības "Rīga/Lāse-R" padomes loceklis Atis Sausnītis, kā arī Latvijas Volejbola federācijas valdes biedri un biedrības "Rīga/Lāse-R" padomes locekļi Ivars Strautiņš, Pēteris Sluka un Māris Vāvers.

Komandas galvenais treneris Raimonds Vilde un vecākais treneris Uģis Krastiņš pašlaik gan atrodas ārpus valsts robežām, tādēļ uz svinīgo apbalvošanu nevarēja ierasties.

Pēc svinīgās tikšanās ar ministri un IeM administratīvā kompleksa apskates sportisti devās arī pie Valsts robežsardzes priekšnieka pulkveža Normunda Garbara, kas komandai pasniedza pateicības un goda rakstus.

Sagatavoja:
Andrejs Rjabcevs,
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas
pārvaldes vecākais referents, tel. 67219082, andrejs.rjabcevs@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ