Iekšlietu ministre vizītē apmeklēs Liepāju un Ventspili

06.05.2009

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece ceturtdien, 7.maijā, dosies vizītē uz Liepāju un Ventspili, kur apmeklēs Iekšlietu ministrijas (IeM) dienestu reģionālās struktūrvienības, kā arī tiksies ar Liepājas un Ventspils pašvaldību pārstāvjiem. Reģionu tikšanos galvenais mērķis ir iepazīt struktūrvienību darbu, iezīmēt IeM attīstības politiku un izskaidrot reģionu struktūrvienību optimizācijas procesus, saspringtā budžeta finansējuma ietvarā.


Viesojoties Liepājas pilsētā, plkst. 11.00 L.Mūrniece apmeklēs Liepājas PRPP (Bāriņu iela 3), kur tiksies ar IeM padotības iestāžu reģionālo struktūrvienību vadītājiem. Plkst. 12.00 ministre tiksies ar Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku.

Turpinot vizīti reģionā L. Mūrniece plkst. 14.30 viesosies Ventspils pilsētas domē un tiksies ar Ventspils Pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieku Jāni Vītoliņu. Plkst. 15.00 ministre apmeklēs Ventspils PRPP (Kuldīgas ielā 2), kur tiksies ar IeM padotības iestāžu reģionālo struktūrvienību vadītājiem.

Sarunu gaitā Ventspilī, kā viens no jautājumiem tiks skarts arī jaunās Ventspils policijas ēkas būvniecības process. Jāatgādina, ka 10.martā Ministru kabinetā tika izskatīts jautājums nodrošināt Ventspils pilsētas un rajona policijas pārvaldi ar darba specifikai atbilstošām telpām, realizējot projektu Rūpniecības ielā 2.

Mareks Matisons
Iekšlietu ministrijas
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietnieks,
tel.67219213, 28698184, mareks.matisons@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ