Apmeklējot Kurzemi, iekšlietu ministre sola saglabāt iekšējo drošību

07.05.2009

Šodien, 7.maijā, Iekšlietu ministre Linda Mūrniece apmeklēja Liepājas un Ventspils pilsētas, tiekoties ar Iekšlietu ministrijas (IeM) padotības iestāžu reģionālo struktūrvienību vadītājiem un pilsētu pašvaldību vadību. Ministre skaidroja iekšlietu sistēmas struktūrvienību optimizācijas procesus, uzsverot, ka valdības līmenī gūts atbalsts iekšlietu sfērai.


"Iekšlietu struktūras skars mazāks līdzekļu samazinājums, kā tika paredzēts sākotnēji. Esmu gandarīta, ka Ministru kabinetā strādājot pie budžeta jautājumiem, esam spējuši iekšlietu sfēru mūsu valstī izvirzīt par prioritāru," sacīja L. Mūrniece.

Iekšlietu sistēmas reģionu struktūrvienību optimizācijas procesi paredz veidot Valsts policijas reģionālo centru Liepājā. Savukārt Valsts robežsardzes Kurzemes reģionālais centrs tiks veidots Ventspilī, pilnībā izmantojot infrastruktūru, kuras izveidē tika gūti līdzekļi no Šengenas līguma telpas projektiem.

Reģionu struktūrvienību optimizācijā tiek analizētas infrastruktūras priekšrocības, un iespēja mazināt vai apvienot tā saucamās atbalsta funkcijas (grāmatvedību, telpu uzkopšanu u.c.), kuras skar dienestu iekšējo darba organizāciju, bet neatsaucas uz iedzīvotāju drošības vai pakalpojumu servisa līmeni.

Mareks Matisons
Iekšlietu ministrijas
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietnieks,
tel.67219213, 28698184, mareks.matisons@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

1 komentārs

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ