Iekšlietu ministre turpina informēt par gaidāmajām pārmaiņām iekšlietu sistēmā

14.05.2009

Šodien, 14.maijā iekšlietu ministre Linda Mūrniece un ministres padomnieks Jānis Zaščirinskis darba vizītē apmeklēja Valmieru, kur tikās ar IeM pakļautībā esošo struktūrvienību vadošajiem darbiniekiem un pārrunāja aktuālos jautājumus saistībā ar reģionu izveidi un pārmaiņām, kas skars iekšlietu struktūrā strādājošos.


Tikšanās laikā ministre uzsvēra, ka esam nozīmīgu pārmaiņu priekšā un jāpanāk, lai tās noritētu maksimāli efektīvi, kas savukārt nozīmē, ka jāuzlabo pakalpojuma kvalitāte un iedzīvotāju drošība.

Tāpat tika apspriesti jautājumi par jaunās reģionālās ēkas celtniecību un optimizāciju, kā arī tika aktualizēts jautājums par vienotā sakaru centra 112 attīstību.

Pēc tikšanās Valmieras rajona policijas pārvaldē ministre devās uz Valmieras Domi, lai tiktos un pārrunātu aktualitātes ar Domes priekšsēdētāju Inesi Boķi. Vēlāk L.Mūrniece iepazinās ar jaunās reģionālās ēkas projektu un apmeklēja Lācera ielu, kur plānota jaunās ēkas būve.

Sagatavoja:
Sintija Virse
Iekšlietu ministrijas
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363, Mob.tālr.: 26368442, sintija.virse@iem.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

1 komentārs

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ