Valdība apstiprina pretterorisma plānu "Objekts"

20.05.2009

Ministru kabinets vakar apstiprināja pēdējo no trim Drošības policijas (DP) Pretterorisma centra izstrādātajiem tipveida reaģēšanas plāniem - Rīcības plānu sauszemes objektu apdraudējumu gadījumā jeb pretterorisma plānu "Objekts".


Pretterorisma plāns „Objekts” nosaka atbildīgo institūciju veicamos pasākumus gadījumā, ja notikusi sauszemes objektu sagrābšana vai arī šajos objektos ir sagrābti ķīlnieki.

DP jau informēja, ka 2008.gada 5.augustā valdība apstiprināja DP Pretterorisma centra izstrādāto Rīcības plānu kuģu, ostu un ostas iekārtu apdraudējumu gadījumā jeb pretterorisma plānu "Kuģis", bet 2008.gada 9.septembrī Ministru kabinets apstiprināja Rīcības plānu civilās aviācijas gaisa kuģu un objektu apdraudējumu gadījumā jeb pretterorisma plānu "Lidmašīna".

Pretterorisma plānu pārbaudei un pilnveidošanai, kā arī pretterorisma pasākumos iesaistīto institūciju reaģēšanas gatavības paaugstināšanai DP Pretterorisma centrs arī turpmāk plāno organizēt speciālas mācības un vingrinājumus.

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Apse-Krūmiņa
Drošības policijas
priekšnieka palīdze
tālrunis: 67208991, e-pasts: dp@dp.gov.lv


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ