Pabeidz krīzes vadības padomes sekretariāta reorganizāciju

14.07.2009

Pagājušajā nedēļa Iekšlietu ministrijā (IeM) tika pilnībā pabeigta Krīzes vadības padomes sekretariāta (KVPS) reorganizācija. Ar 9.jūliju KVPS funkcijas un normatīvajos aktos noteiktie uzdevumi nodoti Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, bet Nacionālās drošības starpinstitūciju komisijas darba nodrošināšana uzticēta IeM Nozares politikas departamentam. Likvidējot sekretariātu ministrijā izdevies arī ietaupīt naudas līdzekļus – līdz gada beigām tie būs jau Ls 16 000.


KVPS nodrošināja atbildīgo institūciju sistemātisku, mērķtiecīgu un pastāvīgu sadarbību un atbalsta sniegšanu Krīzes vadības padomei. Sekretariāta uzdevumos cita starpā bija arī  koordinēt iespējamo valsts apdraudējumu novēršanas vienotu un saskaņotu valsts pārvaldes institūciju plānu.

 Medijos jau ziņots, ka ar jūliju sekretariāta vadību atstāja izdienas pensijas vecumu sasniegušais, kādreizējais IeM valsts sekretārs, ģenerālis Aivars Straume.

 Krīzes vadības padome valsts apdraudējuma gadījumā veic koordinētu civilmilitāro sadarbību un valsts pārvaldes institūciju operatīvos pasākumus valsts apdraudējuma pārvarēšanai. Padomi vada Ministru prezidents, un tās sastāvā ir aizsardzības, ārlietu, ekonomikas, finanšu, iekšlietu, tieslietu un veselības ministrs.

 

Mareks Matisons
 
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas
Pārvaldes vecākais referents
Tālr.: 67219213, Mob.tālr.: 28698184
mareks.matisons@iem.gov.lv
www.iem.gov.lv; twitter.com/IeM_gov_lv  


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ