Ugunsdzēsēju ģimenes sporto kopā

19.08.2009

Lai arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) budžeta izdevumu samazinājuma dēļ šogad no daudzām iecerēm nācies atteikties, tomēr pašu darbinieku iniciatīva un pašu rastais finansējums nav ļāvis iznīkt iepriekšējos gados aizsāktajai tradīcijai ik vasaru satikties ugunsdzēsēju ģimeņu sporta svētkos. Pagājušā nedēļas nogalē šādi sporta svētki Stāmerienas pagastā, pie Pogas ezera, pulcēja aptuveni 150 VUGD darbiniekus ar ģimenēm no gandrīz visas Latvijas.


Pašu spēkiem un finansēm bija izveidotas jautras atrakcijas un spēles, kurās piedalījās ugunsdzēsēji ar savām ģimenēm gan no VUGD Centrālā aparāta, gan Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas, gan arī no Madonas, Bauskas, Neretas, Rīgas un Balvu brigādēm. Dalībniekiem bija jādemonstrē savas iemaņas ne tikai klasiskajās sporta disciplīnās kā futbola soda sitienos, minifutbolā, tautas bumbā, volejbolā un makšķerēšanā, bet arī pašu organizatoru izdomātajos pārbaudījumos hokejā ar glābšanas dēli, ačgārno šautriņu mešanā, jautrības stafetē vai lidojošo šķīvīšu un baļķu mešanā.

„Gribu pateikt paldies sporta svētku dalībniekiem un organizatoriem, jo man ir prieks, ka VUGD darbinieki arī šajos drūmajos laikos var sanākt kopā, lai labi pavadītu laiku ar kolēģiem un ģimenes lokā. Turklāt šis pasākums ir balstījies tikai uz VUGD darbinieku iniciatīvu, entuziasmu un rasto finansējumu, jo saspringtajos budžeta apstākļos šādus ģimeņu svētkus mēs nebūtu spējuši noorganizēt,” atzinīgi pauda VUGD priekšnieks, ģenerālis Ainars Pencis.

Pirmo vietu kopvērtējumā sporta spēlēs izcīnīja Madonas ugunsdzēsēju komanda, kurai sekoja Centrālā aparāta komanda „Antikrīze”, bet trešajā vietā palika „Čangaļi” no Balviem.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieku ģimeņu sporta svētki notika jau ceturto reizi.

Pievienotās saites


Komentāra pievienošana

Komentāra pievienošana

Jūsu komentārs tiks nosūtīts mājas lapas administratoram, līdz apstiprināšanai tas nebūs pieejams mājas lapas publiskajā daļā.Atpakaļ